4509000-2015-07-12-17-18-03.jpg

Lenka "Gaia" Stachová

Na Naučmese od 12. 6. 2015. Navštívil/a 1 kurz.

Když jsem byla malá holka, měla jsem babičku, která sbírala bylinky a já jsem jí občas pomáhala. Moc se mi to líbilo a bavilo mě to. Když mi bylo 16, dostala se mi do rukou kniha od zahraniční autorky o vlivu Luny na přírodu i na lidi, prostě na vše živé na naší planetě. Začala jsem se tomu věnovat a zjišťovat zkušenostmi, co je na tom pravdy - a ono vše.. Dnes přišel čas, kdy bych se s ostatními chtěla podělit o to, co umím, co vím a co jsem se v průběhu již mnoha let naučila. Jsem vyučená zahradnice s mnohaletou praxí ( i svou vlastní soukromou ), která nemá a nikdy neměla v oblibě chemická hnojiva a chemické postřiky a podle toho jsem vždy na vlastní zahradě jednala a jednám. Mohu každého naučit, jak se starat o rostliny opravdu účině a v souladu s přírodou i s Lunárními cykly. 

Nevěnuji se jen bylinkám a zahradě, ale již mnoho let se věnuji i esoterice jako celku, věštění a všemu co k tomu patří. Ráda propojuji vše v souvislostech a má zkušenost mi ukázala, že nejsou zanedbatelné, naopak, někdy můžou pomoci, jindy zas uškodit. Vše je propojené se vším a vše má své důvody.. 

Lenka "Gaia"

Navštívené kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?