Kurz těhotenské masáže

7x5bzm4oknjf91p-tehulka2.jpeg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Těhotenství - zázrak života, při kterém dochází spojení vajíčka se spermií. Po oplodnění dochází k neskutečnému množství dějů, které mají jeden cíl: dát život novému človíčku.

Těhotné ženy zažívají hormonální a emociální explozi a postupně v nich dorůstá miminko. Některé těhotné ženy si projdou na začátku prvního trimestru hormonální bouří, velmi citlivě reagují na své okolí, pachy, jídla

Kdopak by nechtěl hýčkat těhotnou ženu? Na tomhle kurzu se naučíte celotělovou sestavu, která je speciálně upravená podle potřeb a nároků těhotných žen s ohledem na rostoucí bříško a nejčastější těhotenské obtíže.

Snažíme se pro masáž pečlivě vybírat aroma esence samozřejmě v návaznosti na jednotlivé trimestry. Musíme zohlednit i kontraindikace v těhotenství.

Naučíte se vybírat a kombinovat aroma esence na úlevu od nevolností, bolestí zad, hlavy, zlepšení dýchání, nespavost, umenšit aromaterapií únavu, úzkosti a obavy z porodu. Směsi využijete při masážích nebo přípravě osobních těhotenských aroma parfémů.

Kurz masáže těhotných je vhodný do profesionální masérské praxe, do wellness center, mateřských center, pro duly, porodní asistentky i pro domácí péči o těhotné ženy a ženy po porodu.

Naučíme vás ulevit, zrelaxovat a podpořit těhotnou ženu, bezpečně a účinně.

Po ukončení kurzu dostanete certifikát o jeho absolvování.

Naší předností jsou na kurzech menší skupiny a tím i individuální přístup. Krásné prostory sálají pozitivní energii a jsou ideální a připravené pro tento kurz.

Doprovodné fotky

  • 5rgwr5py0tjrm0b-tehulka.jpeg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.