Kurz masáže miminek - Láska v dlaních

38od6hrkus8-picsart-08-20-04-42-53-1.jpg

Elen Dalecká

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a jako zdravotní sestra jsem pracovala na interním, posléze chirurgickém oddělení. Díky jedné dermatoložce jsem se dostala k oboru kosmetiky, v němž jsem působila mnoho let. Více o lektorovi »

51y4hqs5sym-pexels-photo-733881.jpeg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Rodiče si včas vytvoří silné pouto se svým děťátkem!

Kurz je určen pro rodiče, prarodiče a kohokoli, kdo si uvědomuje, jak důležitá je vazba-pouto, které se nevytváří v pozdějších letech, až je dítě velké, ba naopak.

Kurz je rozdělen do 2 částí/sezení nebo víkendu. V prvním bloku se seznámíte s důležitostí masáží, jaké problémy s ní vyřešíte a samozřejmě se naučíte první část masáže, kterou do dalšího setkání doma trénujete na Vašem děťátku. 

Dostanete „ dobré rady nad zlato“ z aromaterapie i reflexní terapie, které oceníte hlavně při nemocech.
Ze svých zkušeností mohu říct, že masírované děti jsou vyrovnanější a sebejistější

K dětským masážím jsem se dostala poté, co se mi narodila dcera. Nechápala jsem proč tolik pláče, když jí nic nechybí, proč některé nemoci se opakují, když jí dávám tu nejlepší stravu apod. Postupně jsem se začala zajímat o alternativní způsoby léčení, dostala jsem se k TČM, pěti elementům, aromaterapii a zjistila, jak vše úzce souvisí. Dnes už je z dcerky slečna. Máme spolu krásný vztah, který byl vytvořen mnoho let předtím, a podotýkám, stále vyžaduje masáž chodidel a mazlení :) 

Ráda Vás zasvětím do TAJEMSTVÍ POHLAZENÍ, ať je i u Vás doma harmonie a zdraví.

Doprovodné fotky

  • 6dg417nzs6r-baby-sleeping-baby-baby-girl.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?