Komfortní boření - Nejrychlejší způsob jak získat sebevědomí

2707110-img_20160924_124157.jpg

Vojtěch Krajsa

Pomáhám lidem získat sebevědomí a překonávat překážky skrze vědecky ověřené psychologické principy. Má životní mise je využívat vědu a studium psychologie v praxi tak, abychom mohli zvýšit kvalitu našeho života i Více o lektorovi »

9184610-4103780-komfortzone.png

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kdybyste získali schopnost překonat všechny své vnitřní překážky, zbavit se nejistoty a žít naplno, změnil by se váš život? 

Na tomto kurzu vám ukážu jak to udělat.


"Komfortní boření bude zážitek, který změní váš pohled na pravidla, kterými řídíte váš život."

CO JE CÍLEM KURZU?

Cílem je vystoupit z komfortní zóny, ze zaběhnutých kolejí, ze stereotypu, z nalajnovaného života. Porušit (některá) pravidla, která nás učily mámy a paní učitelky. Společností naprogramované vzorce chování a myšlení, které způsobují, že nás svazuje strach z neznáma; ze selhání; z komunikace s lidmi a z toho být sám sebou žít naplno.

Na konci kurzu si uvědomíte, že pouze život na hraně komfortu poskytuje svobodu, naplnění a dlouhodobé výsledky

PROČ BYCH MĚL JÍT ŽÍT NA HRANĚ?

Co kdyby neexistovala možnost selhat? Žili byste stejně jako žijete teď nebo by byl dnešní den jiný?


Možná je zde něco, po čem toužíte, co vyžaduje odvahu; krok do neznáma; změnu a možná to dokonce vyžaduje jít cestou pokus/omyl..

To,co chcete, leží za hranou vaší komfortní zóny.


Mohli byste si říci, že jít za hranu není potřeba, že bude dostatek času začít žít naplno: zítra nebo další rok, jednou, až, někdy...

Mohli byste si přečíst motivační seberozvojou knihu, udělat si poznámky a mluvit o změně s vašimi přáteli.

Mohli bystě sedět hodiny v přednáškovce a poslouchat lektora, který vám vysvětlí, že všechno je jenom v hlavě a stačí myslet jinak.


A nebo můžete jít do akce. Udělat dnes něco, co změní vaše zítra. 

PROČ BYCH MĚL SVOU KOMFORTNÍ ZÓNU ROZŠIŘOVAT ZROVNA S TEBOU?

Jsem obyčejný muž z masa a kostí, který není dokonalý a ví, že mnoho neví. Nejsem guru.

Mé know-how je pouze má osobní zkušenost. Můj život jsem designoval způsobem, který obsahoval velké množství překážek a také strachu.

Moje volba byla postavit se těmto překázkám čelem a začít žít naplno.


Začal jsem vyhledávat to, čeho jsem se bál nejvíce...

 • Proto jsem začal pracovat pro startup na obchodní pozici, absolvoval tisíce obchodních rozhovorů, při kterých jsem se naučil nebát se riskovat.
 • Proto jsem oslovil stovky žen v nejrůznějších sociálních situacích, abych si mohl vybrat tu, pro mne, pravou.
 • Proto jsem opustil svou práci, začal podnikat a přijal zodpovědnost za svůj život.

Preferuji o sobě mlčet a nechat mluvit činy. Jediný důvod, proč vám to zde říkám, je ten, že toto nic neznamená. Protože, výsledků může dosáhnout každý...pokud má správnou strategii

Trvalo to 5 let mého života, než jsem se naučil postupy, které mi umožnily žít naplno a nebýt svázán vnitřními překážkami (a rozhodně nejsem u konce).

Velkou chybou bylo přílišné studium mnoha knih a informačních zdrojů namísto zavádění teorii do praxe. Nekonal jsem. V životě jsem dorazil do bodu, ze kterého nebylo návratu. Buď se postavím výzvám čelem nebo...

Začal jsem proto experimentovat v praxi a převádět teorii z psychologických knih a výzkumů do akce. Během této doby jsem objevil sílu komfortní zóny a také to, jak nad ní zvítězit a žít život na hraně.

Uvnitř jsem pochopil, co měl na mysli (ne)chvalně známý zápasník Conor McGregor, když řekl, že konáním toho, z čeho máme strach, stáváme se odvážnými.


V Praze jsem založil komunitu celosvětového hnutí Comfort Zone Crusher a začal toto know-how sdílet s přáteli i úplně cizími lidmi. Na své cestě jsem nepoznal rychlejší cestu k tomu stát se sebevědomým, než jsou komfortní výzvy. A o nich je tento kurz.

 

ŘEKNEŠ NÁM UŽ KONEČNĚ JAK BUDE KURZ PROBÍHAT?


Jdeme na to. Během 2 hodin vás naučím, jak efektivně a bez bolesti překonávat překážky a být více otevřeným a sociálním člověkem.

Vyjdeme společně do víru ulic, náměstí a veřejných míst , kde budeme plnit různorodé, předem vybrané úkoly a cvičení.

Některé z nich budou vyžadovat interakci s lidmi, některé budou zábavné, některé budou výzvou.

Překonáte překážky, poznáte lépe sami sebe, budete čelit výzvám a v neposlední řadě si to užijete.

Nebudete vhozeni do vody se slovy “plav!”. Ukážu vám přesné způsoby a techniky, jak každou výzvu co možná nejefektivněji vyřešit. Všechny cvičení, které spolu budeme provádět už před vámi splnili stejní lidé jako jste vy a každý z nich říkal : stálo to za to!


Všechny cvičení a techniky jsou postaveny na principech kognitivně behaviorální terapie. Přestože vím, že tyto cvičení přinášejí výsledky, budete mít možnost volby, tak aby vše, co budeme dělat, sedělo přímo vám.  Budeme pracovat ve skupině a vzájemně se podporovat. Abych se vám mohl maximálně věnovat, bylo nutné omezit počet účastníků na pouhé 3.

Po přihlášení vám zašlu e-mail, ve kterém bude vysvětlen celý program a budete mít možnost dopředu ovlivnit to, na co se v kurzu zaměříme a zeptat se na cokoliv, co vám není jasné. 

Vojto, stále nechápu, co vlastně budeme dělat.

Ukázaná platí, zde jsou příklady některých výzev, které na vás v kurzu čekají..

 

PRO KOHO JE KURZ URČEN

Tento kurz rozhodně není pro každého.


Pro koho kurz není:

 • Pro lidi, kteří nemají touhu učit se a zkoušet nové věci
 • Pro lidi, kteří hledají výmluvy proč “to” nejde, namísto hledání způsobu jak to udělat
 • Pro lidi, kteří čekají na perfektní příležitosti a nejsou ochotni skočit do akce
 • Pro lidi, kteří se nechtějí zasmát sami sobě a podporovat ostatní

Kdo si kurz nechce nechat ujít? Každý, kdo:

 • chce zlepšit své sociální a komunikační dovednosti a vzít život do svých rukou
 • chce získat vyšší sebevědomí a schopnost překonat jakoukoliv překážku
 • chce přestat žít podle sociálního programování a přestat řešit “co si o mě ostatní pomyslí
 • chce zkusit něco nového a naučit se efektivní techniky v praxi, které odbourávají negativní myšlenky a emoce a které bude moci využít v každodenním životě při dosahování svých cílů

Co se naučím?

Účastník získá praktické techniky a dovednosti, které bude moci použít v každodenním životě při komunikaci, obchodování, vyjednávání a kdykoliv, kdy bude nutné zdolávat překážky.

NÁMITKY a STÍŽNOSTI (a jejich řešení…)

K čemu je dobré lehnout si na veřejném místě na zem a nechat kolem sebe proudit davy lidí?
Každý z účastníků považoval toto cvičení za zvláštní a jenom lehce nepříjemné. Každý byl překvapen co se stalo s jeho myslí a tělem, když jsme společně cvičení udělali a každý se u toho usmíval. Všechny komfortní výzvy obsahují element nenormálnosti a právě proto jsou efektivní pro růst sebevědomí a akceschopnosti.

Co když mi nebudou některé cvičení příjemné a rozhodnu se je neudělat?
Každý jsme jiný a každý máme jinou komfortní zónu. Zároveň všichni vyžadujeme jiný přístup. Hranice si vymezíme ještě před začátkem kurzu v e-mailu. Každé cvičení bude dobrovolné a bude existovat alternativa pro případ, že se rozhodnete z jakéhokoliv důvodu jej vynechat. Nebude to mít vliv na vaše výsledky, naopak, pouze skrze individuální přístup se dobereme k opravdovým výsedkům.

Jak mi kurz pomůže v mém běžném životě?
Kromě kurzu samotného, kde se naučíte řešit mnohé z každodenních situací, bude následovat follow-up. Zašlu vám můj osobní check-list, který můžete využít kdykoliv ve vašem životě pro neomezenou expanzi vaší komfortní zóny. Jedná se o běžné věci, které pravděpodobně neděláte, přestože byste vám umožní bez úsili vybudovat a udržet akceschopnost, pevné sebevědomí a stát se více pozitivním a otevřeným člověkem.

DALŠÍ KROK


Pokud jste dočetli až sem, máte představu, co vás čeká a udělali jste rozhodnutí, zda chcete žít na hraně a zbořit svou zónu komfortu, abyste mohli žít naplno.


Vyberte si termín a přihlašte se.

Pokud máte dotazy nebo vám není cokoliv jasné, ozvěte se mi. Budu rád.


Uvidíme se na druhé straně.


Vojtěch

Doprovodné fotky

 • 9430300-14292431_1120809901321710_2592692164874227144_n.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.