Klasická jóga

3154030-p2.jpg

Riana Šťáhlavská

Vždy mě přitahovaly alternativní cesty - medicína, myšlení, způsob života... Zcela intuitivně a přirozeně jsem postupně došla až na cestu jógy. Praktikování mi Více o lektorovi »

9108070-joga2.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Co znamená Klasická jóga?

Cvičíme klasickou starověkkou Hatha jógu, která je citlivá k našemu tělu. Přistupuje ke každému individuálně a rozvíjí pozice postupně.

Jak lekce probíhá?

V úvodu nás čeká krátká meditace, při které zklidníme mysl, uvolníme se a budeme pozorovat náš dech. Poté přejdeme k přípravným cvikům, které naše tělo zahřejí na hlavní praxi, jež bude následovat. Po praxi hlavních ásan nás čeká opětovné zklidnění a uvolnění a závěrečná relaxace. 
Lekci vedu velmi individuálně, každému se věnuji a každého opravuji. Neberte, prosím, moje "opravy" jako povyšování se nad vás, pouze se snažím vás ochránit před zraněním a nasměrovat vaše tělo tak, aby byla praxe co nejefektivnější. Nebojte se mi říct, ať na vás nesahám a vedu vás pouze verbálně, budu to respektovat.
Během lekce se mě ptejte, nebudete-li něčemu rozumět. Nikdy nechoďte přes bolest! Jsme Ahimsa Jóga a Ahimsa znamená nenásilí. Respektujte své tělo.

Pro koho je Klasická jóga vhodná?

Klasická jóga je vhodná pro každého, kdo nemá vážné zdravotní omezení. 
Vítám začátečníky i pokročilé.

Co si vzít s sebou?

Z hygienických důvodů doporučuji nosit si vlastní podložku – pokud ji ovšem nemáte, nevadí – zdarma vám ji ve studiu zapůjčím. Přineste si pohodlné oblečení, které vás neomezí v pohybu a nebude vás nikde škrtit.

Těším se na vás! :)

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.