Běhání pro lamy

20130429-194138-v-hubu.jpg

Honza Slavík

Přes 15 let praxe projektového  manažera, jsem od úplně malých, přes střední i velké projekty nasbíral spoustu zkušeností. Hodně bylo z kategorie jak to nedělat. Ale časem jsem našel cestu jak to dělat, mít klidné spaní, Více o lektorovi »

854p54f2mc0-img-0458.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 15 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Běhání je jedním z nejpřirozenějších pohybů, ale naše kancelářsko-televizní-hamburger kultura tomu moc nepomáhá. Tempo kurzu je pro začátečníky anebo mírně pokročilé. V rychlosti si projdeme teorii a půjde se na běh. Od základu, tak aby vás prožitek z něj těšil a soustředili jste na příjemné pocity, nikoli na stres z výkonu. 

Na kurzu si projdeme:

  • Trochu teorie (Fakt jen co je nutné)
  • Jak se správně zahřát
  • Běžeckou abecedu a proč je důležitá
  • Jak běhat co nejvíc přirozeně
  • Jak se protáhnout po doběhu
  • A taky jak posílit svaly, které jsou pro běh důležité

Můj příběh.

Nejsem od mala trénovaný atlet, ale bývalá kancelářská krysa, která po pár letech sezení za stolem zjistila, že nevyjde ani jedno patro do schodů bez astmatického záchvatu. Po dokončení prvního závodu na 10 km mi, ale bylo jasné, že jsem se stal na běhu závislým a má další meta bude maraton. Postupnou prací na sobě jsem si odškrtal všechny vzdálenosti až po závody v kategorii ultra a taky jsem se stal "trenérem" mých kamarádů a známých. A po absolvování několika kurzů i certifikovaným trenérem. Nejčastěji pracuji s normálními lidmi, kteří se chtějí dostat do kondice a začít se hýbat. Stále pracuji u PC, ale běh se pro mě stal přirozenou fyzickou aktivitou, která mi pomáhá vyčistit si hlavu od běžných i méně běžných starostí. A má další meta je triathlon. A jednou rovnou Ironman. ;)

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.