Káva s koučem – celostní koučink s ADEL

7551700-7038551-funny-coffee-owl-wallpaper.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

„Dobrá komunikace má stejně povzbuzující účinky jako káva a stejně obtížně se po ní usíná.“ – Anne Morrow Lindbergh


Jak usínáš po kávě? Já jako dudek! A jak po skvělé rozhovoru? Jak kdy…
 
Koučink se dnes stal pojmem, který je nejen velmi módní, ale také využívaný pro nazývání všeho možného. Přibývá koučů rychlokvašek a čert aby se v tom vyznal. Tohle rošambó je tomuhle skvělému rozvojovému nástroji bohužel často na škodu.

Jsem i nejsem jednou z mnoha. Jsem KO(U)ČKA, raději však PRŮVODKYNĚ CELOSTNÍHO ROZVOJE a úplně nejraději prostě ADEL. Není třeba „honosných“ titulů a názvosloví…

Protože je mým přáním koučink (jako jeden z možných nástrojů) přiblížit vám, které tahle nabídka oslovuje, zapojuji se již počtvrté do projektu Káva s koučem.

A protože není nad vlastní prožitek,  tak se mnou můžeš v týdnu od od 1. do 7. října 2016 domluvit koučovací sezení v délce 60 minut za kávu! Přijímám i dortíky :)

Ráda Ti představím koučování i jeho efekty, pokud máš zájem tuto metodu rozvoje poznat a zatím jsi ještě „neochutnal/a“, případně bys rád/a zkusil/a přístup jiného kouče, než s jakým máš zkušenosti.

Pro ty z vás, kteří již s mým stylem práce máte zkušenosti a ochutnávku koučinku jste v minulosti absolvovali, jsem ráda k dispozici formou klasicky zpoplatněného sezení v individuálně stanoveném termínu.

ADEL

P.S. Těším se na příjemná, inspirující, osvěžující i na srdci zahřívající setkání.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.