Jak (ne)dělat time management

20120328-093053-Photo1.jpg

Jan Hajfler

Studuji prvním rokem na ESF v Brně, zajímám se o time management, postupně jsem si prošel cestu od ničeho přes GTD a nic, až jsem zakotvil u ZTD, které mi Více o lektorovi »

20120416-132209-clocks.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Bude to netradiční školení, protože "Jak (ne)dělat time management" se nezaměřuje na jednu konkrétní time managemantovou metodu. Je to spíše mozaika skládající se ze tří částí - Chyby, Co dělat? a Nástroje.

V první části se zaměříme na chyby a řekneme si, jakých chyb se dopouští lidé kteří nechávají úkoly jen tak plynout, například: prokrastinace, velmi oblíbená věta "Udělám to až...", "vyhnívání" úkolů a mnoho dalšího.

V další části si povíme co dělat, pro vyškrknutí i toho posledního úkolu z To-Do listu. Budeme se bavit o tom, jak s úkolem začít, jakého "fígle" použít pro soustředění se a zabránění dalšího vyrušování tak, abyste toho zvládli co nejvíce, a také si řekneme něco o nalezení vaší vášně. Protože vášeň je to, co vás žene kupředu.

V poslední části přijdou na řadu nástroje, pomocí nichž dokážete vytvořit jednoduchý systém, který vám umožní spravovat vaše úkoly. Povíme si něco o základech Zen To Done, něco málo k Pomodoru a také jaký význam má inbox, seznamy úkolů a diář.

Jako bonus na závěr bude jeden modelový den aneb jak to může vypadát v praxi, když používáte ZTD.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.