"Já ti, kočko, nerozumím!" - I. díl Kočičí akademie České kočky

20130228-160947-jpg-0132.jpg

Petra Žallmannová

Jsem majitelkou firmy Česká kočka, která se primárně zabývá konzultační a poradenskou činností v oblasti péče o kočky, zejména prevencí a řešením poruch chování. K tomu patří i e-shop, plný věcí k vylepšení životního Více o lektorovi »

20130228-160846-jpg-0132.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 10 spokojených účastníků.

Hodí se tento kurz pro mě?
Ano. Tento kurz je pro ty, kteří kočky chovají, doma nebo na zahradě, i pro ty, kteří se teprve chystají kočku pořídit. Je také pro ty, kteří mají kočky rádi, ale domů si ji pořídit nemohou. Doporučuji ho začínajícím i zkušenějším chovatelů, rodičům, kteří se rozhodují, jakého mazlíčka pořídit dětem, manažerům, kteří tráví celé dny v práci a večer touží po tiché společnosti, komukoliv, kdo chce pro svou kočku to nejlepší.

O čem budeme mluvit?
O tom, jak kočky komunikují mezi sebou a také s námi, jejich dvounožci. Budeme mluvit o tom, co je v kočičí komunikaci zásadní a proč svým kočkám často nerozumíme a kdy jejich chování interpretujeme mylně. Budeme se učit poznávat, co říká kočka svým tělem a zvuky, které vydává. Ukážeme si, proč je problémové chování koček často způsobeno chybami v komunikaci. Stačí změnit tak málo a najdete společnou řeč! Seminář bude plný praktických příkladů, fotografií a videí.

O čem nebudeme mluvit?
Seminář se nezaměřuje na konkrétní plemeno. Majitele a chovatele, kteří chtějí o svých luxusních kotech hovořit s ostatními tu však rádi uvidíme!

Proč bych měl přijít?
Protože se pobavíte a naleznete odpovědi na své otázky stran koček. Protože se dozvíte i věci stran koček, o kterých jste neměli ani tušení. Budete-li chtít, můžte se i na vlastní oči prohlédnout (případně zakoupit) aktivní krmítka a hračky, které znáte z e-shopu České kočky. Těším se na diskuzi, ale pokud nebudete chtít, mluvit nemusíte vůbec.

Co si vzít s sebou?

Tužku a papír. A nebo nic. To je na vás :)

Bude přítomna živá kočka?

Na některých mých seminářích se občas vyskytují kočky trénované pro felinoterapii. Přijďte a třeba budte mít štěstí, že na nějakého terapeuta narazíte. :)

Doprovodné fotky

  • 20130225-182529-ck.png
  • 20130228-160212-DSCN6526.JPG

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.