20130228-160947-jpg-0132.jpg

Petra Žallmannová

Na Naučmese od 25. 2. 2013, vedl/a kurzy pro 10 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Jsem majitelkou firmy Česká kočka, která se primárně zabývá konzultační a poradenskou činností v oblasti péče o kočky, zejména prevencí a řešením poruch chování. K tomu patří i e-shop, plný věcí k vylepšení životního stylu našich kotů, zejména kotů domácích. 
 
Spolupracuji s časopisem Kočičí planeta a s veterinární ordinací Veterina Bystrc (http://www.veterinabystrc.cz). Pro ty, kteří se chtějí dozvědět něco víc: mrkněte na www.ceska-kocka.cz a na můj iDnes blog http://zallmannova.blog.idnes.cz.
 
Prapůvodně jsem vystudovala angličtinu a španělštinu a nějakou dobu se živila překlady a tlumočením. Pak se ze mě v roce 2004 stala korporátní krysa druhu sedavého, s obdobím výskytu v kanceláři od nevidím do nevidím. Moje kočky zatím seděly doma a mohly se udrápat nudou. Abych se mohla na 100% věnovat tomu, co mě nejvíc těší, rozhodla jsem se na jaře roku 2011 kancelář opustit a založit Českou kočku.
 
Kromě České kočky jsem se od roku 2009 věnovala práci veterinární sestry, jsem členkou České asociace veterinárních sester a neustále si rozšiřuji vzdělání prostřednictvím odborných kurzů a seminářů, zejména v oblasti poruch kočičího chování. Tlumočím z angličtiny a školím komunikační, prezentační a manažerské dovednosti.

Petra

Navštívené kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.