Individuální NLP koučink

5fb8f69q0t749tc-jana-novakova.jpg

Jana Nováková

Mým posláním a vášní je rozvoj a probouzení lidského potenciálu. Vedu workshopy, individuální NLP rozhovory a koučink.  Ráda vám k vašim cílům a snům pomohu Více o lektorovi »

5fb8f69q0t749tc-jana-novakova.jpg

Jana Nováková

Mým posláním a vášní je rozvoj a probouzení lidského potenciálu. Vedu workshopy, individuální NLP rozhovory a koučink.  Ráda vám k vašim cílům a snům pomohu Více o lektorovi »

7cmdicb8hi69yxe-photo-1474631245212-32dc3c8310c6.jpeg
bude upřesněno, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

S jakými tématy vám může koučování pomoci:

 • Jsem přetížená/ý a mám pocit, že se z toho bludného kruhu nedostanu. 
 • Chci uskutečnit změnu, ale realizaci odkládám.
 • Chci změnit zaměstnání, ale nevím, co dál. 
 • Někdo konkrétní mě štve a nevím, jak s ním komunikovat a jak se chovat.  
 • Nevěřím si. 
 • Starám se hlavně o ostatní, ale na sebe zapomínám.
 • Potřebuju udělat ve svém životě pořádek. 
 • Chci jiné výsledky (v práci, osobním životě), ale je to pořád stejné.
 • Neumím říci ne. 
  ...a dalšími.

Před setkáním je dobré vědět, že koučink je partnerský komunikační vztah, kouč klientovi neradí, jak má žít. Kouč i koučovaný jsou si rovni, kouč je spíše jako návštěvník, který kráčí s klientem po jeho mapě světa. Tím, že je profesionál a nezaujatý pozorovatel, který se zvídavě a efektivně ptá, může klientovi pomoci zvědomit (myšlenky, vzorce apod.) a odhalit nové možnosti řešení určitých situací. 

Sezení trvá 60-90 min. 

Koučování se věnuji přes 10 let, absolvovala jsem výcvik The Art and Science of Coaching u renomované Erickson College, výcvik je akreditovaný nejvyšší autoritou v oblasti koučování, ICF. Absolvovala jsem výcvik NLP Trainer a NLP Master a Motivační rozhovory (ten se specializuje na případy závislostí, nízké sebedůvěry). Jsem vděčná za svoje vzdělání v této oblasti, protože mi umožňuje zodpovědný a profesionální přístup. A jsem vděčná též své intuici a vhledu. Dál na sobě pracuji, zejména na svém vlastním psychickém prostoru, vnímám to jako velkou zodpovědnost k sobě i ke klientům.

Koučování mám velmi ráda proto, že pomáhá lidem vracet se ke své přirozené síle, tvořivosti, svobodě a schopnosti uskutečňovat, co si přejí. Přeju vám zažít chvíle, kdy vy sami, nebo někdo ve vaší blízkosti nechá spadnout břímě starého omezení, kdy si uvědomí svoje možnosti, nebo kdy si uvědomí něco pro sebe zásadního. Je to právě ten rozdíl mezi přečteným, intelektem pochopeným... a mezi prožitým. Koučování umožňuje s těmito uvědoměními dále pracovat a realizovat je, integrovat do života. V tempu, v jakém je pro vás vhodné. Vše je tvořeno v dialogu, vždy individuálně s ohledem na jedinečnost každé lidské bytosti. 

 

Víš, že Jana vede také tyto kurzy?

Víš, že Jana vede také tyto kurzy?

Doprovodné fotky

 • 6aaeyhcjpoawjj2-photo-1489533119213-66a5cd877091.jpeg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.