Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Milé ženy, na tomto on-line kurzu s vámi posdílím svoje zážitky a zkušenosti z pobývání uprostřed lesů. Už jsem tam byla mnohokrát. Sama. Ano, možná to znáte, chodíte do lesa často. Cítíte se tam dobře. Ale...

Láká vás už delší dobu v lese přespat. Jenže přichází otázky: Zvládnu to? Přece budu mít strach. Sama žena v lese? To není možné... A další a další otázky. 

Ano, i já měla před svou první nocí v lese strach, obavy.. Ale zvládla jsem to. Dnes můžu říct, že to, jak se cítím, když se ráno probudím a vycházející slunce mi posvítí do očí, patří mezi nejkrásnějších okamžiky v mém životě, jejichž hodnota opravdu není v penězích. 

A nyní se s vámi podělím o svoje prožité emoce i pocity, o tom, co všechno pro mě znamená zůstat v lese i přes noc. 

Jak je to se strachem, se sebedůvěrou, co vám tento krok, toto vykročení z vaší komfortní zony, přinese do běžného života. A věřte, není toho málo.

A také poradím s praktickými věcmi, co s sebou, když se chystáte v přírodě strávit noc. Vše se vleze do jednoho batohu. 

Říkáte, že už bude zima? A co když prší? To vše není žádný problém. Když vás to do lesa táhne, prostě jdete. Vše ostatní se dá vyřešit. Vše, o čem si budeme povídat, je celoroční záležitost. 

Celý webinář bude vlastně povídání. Můžete se ptát na jakékoli otázky k tématu. Ráda s vámi zůstanu v kontaktu i po skončení kurzu a tak trošku se budu těšit na vaši zprávu "hurá, já to zvládla - přespala jsem". To bude pro mě velká radost a odměna. 

Už teď se na vás těším.

 

Pozn.: setkání probíhá on-line v aplikaci ZOOM. Lepší je,když máte zoom stažený ve vašem počítači. Link posílám cca hodinu před začátkem kurzu do e-mailu.

 

Doprovodné fotky

  • 8q8vj9vwf0bejq9-img-1167.jpg
  • 601ajotuf9wq4mq-img-5224.jpg
  • 62zxu8p1te688og-img-5939.jpg
  • 5m8e4o2eomgiyg0-fullsizeoutput-2278.jpeg
  • 6qz79olusobonrw-img-1519.jpg
  • 47si8c04f3vdi9p-img-9616.jpg
  • 1ux6nd6g4t7t6vm-img-0094.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.