I sama žena může přespat v lese - kurz pouze pro ženy

5zx3zmlvcfcwdev-1qko2zxxqliftcb-img-1690.jpg

Monika Awen Alabastrová

Motto: "Žít pravdu, lásku, přítomnost, radost - to vše v souladu s Bohem. Pokora, pomoc, laskavost, odpuštění - hlavní pilíře, o které se v životě opírám."   Již od roku 2012 se vědomě věnuji práci na sobě. Absolvovala Více o lektorovi »

5zx3zmlvcfcwdev-1qko2zxxqliftcb-img-1690.jpg

Monika Awen Alabastrová

Motto: "Žít pravdu, lásku, přítomnost, radost - to vše v souladu s Bohem. Pokora, pomoc, laskavost, odpuštění - hlavní pilíře, o které se v životě opírám."   Již od roku 2012 se vědomě věnuji práci na sobě. Absolvovala Více o lektorovi »

6xhgvg69y7khk6v-fantasy-5153064-960-720.jpg
Praha (mapa)

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Poznámka k termínu

Milé ženy, pokud máte raději soukromí a mluvit o soukromých a intimních otázkách či problémech vám před jinými lidmi se vám nelíbí, je zde možnost individuální konzultace. Budu se věnovat jen a pouze vám, což zajistí naprosté soukromí i pocit bezpečí. Mnoho žen má raději právě z tohoto důvodu individuální setkání.

Co se týká termínu, tak pokud nemám právě jinou konzultaci či on-line skupinové setkání, tak se ti mohu věnovat kdykoli, třeba i o víkendu. Toto individuální setkání může proběhnout různými způsoby. Záleží na tobě: může to být aplikace ZOOM, může to být Skype, může to být prostý telefonát. Jakmile mi dorazí informace o tvé přihlášce, spojím se s tebou a dohodneme se na této praktické stránce konzultace.

Milé ženy, na tomto on-line kurzu s vámi posdílím svoje zážitky a zkušenosti z pobývání uprostřed lesů. Už jsem tam byla mnohokrát. Sama. Ano, možná to znáte, chodíte do lesa často. Cítíte se tam dobře. Ale...

Láká vás už delší dobu v lese přespat. Jenže přichází otázky: Zvládnu to? Přece budu mít strach. Sama žena v lese? To není možné... A další a další otázky. 

Ano, i já měla před svou první nocí v lese strach, obavy.. Ale zvládla jsem to. Dnes můžu říct, že to, jak se cítím, když se ráno probudím a vycházející slunce mi posvítí do očí, patří mezi nejkrásnějších okamžiky v mém životě, jejichž hodnota opravdu není v penězích. 

A nyní se s vámi podělím o svoje prožité emoce i pocity, o tom, co všechno pro mě znamená zůstat v lese i přes noc. 

Jak je to se strachem, se sebedůvěrou, co vám tento krok, toto vykročení z vaší komfortní zony, přinese do běžného života. A věřte, není toho málo.

A také poradím s praktickými věcmi, co s sebou, když se chystáte v přírodě strávit noc. Vše se vleze do jednoho batohu. 

Říkáte, že už bude zima? A co když prší? To vše není žádný problém. Když vás to do lesa táhne, prostě jdete. Vše ostatní se dá vyřešit. Vše, o čem si budeme povídat, je celoroční záležitost. 

Celý webinář bude vlastně povídání. Můžete se ptát na jakékoli otázky k tématu. Ráda s vámi zůstanu v kontaktu i po skončení kurzu a tak trošku se budu těšit na vaši zprávu "hurá, já to zvládla - přespala jsem". To bude pro mě velká radost a odměna. 

Už teď se na vás těším.

 

Pozn.: setkání probíhá on-line v aplikaci ZOOM. Lepší je,když máte zoom stažený ve vašem počítači. Link posílám cca hodinu před začátkem kurzu do e-mailu.

 

Doprovodné fotky

  • 8q8vj9vwf0bejq9-img-1167.jpg
  • 601ajotuf9wq4mq-img-5224.jpg
  • 62zxu8p1te688og-img-5939.jpg
  • 5m8e4o2eomgiyg0-fullsizeoutput-2278.jpeg
  • 6qz79olusobonrw-img-1519.jpg
  • 47si8c04f3vdi9p-img-9616.jpg
  • 1ux6nd6g4t7t6vm-img-0094.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?