Glasswalking - chůze naboso po střepech

761w4yandaxf14r-david-fb-m-ff.jpg

David Mrhač

www.chuzepoohni.cz  www.bosaturistika.cz Jmenuji se David a považuji se za klikaře. V tom, co dělám s vášní bývám extrémně úspěšný. Nebylo tomu ale tak vždy. Nikdy jsem moc nevěřil tomu, že člověk má ve svém moci změnit Více o lektorovi »

5932260-glasswalking-1.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 27 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

V životě občas zažíváme ostřejší situace, tak pojďte jednu prožít doslova

 

Přejdeme bosí koberec koberec ostrých střepů, z rozbitých láhví od vína a kořalky.

 

  • Sklo bude pod našimi chodidly zlověstně křupat. Vydrží to jemná, citlivá a na první pohled tak zranitená kůže na nohách?

 

  • I v našich životech jsme často postaveni před překážky, které se nám zdají nepřekonatelné, problémy, které se nám zdají neřešitelné a nebo máme přání, která se nám zdají nesplnitelná.

 

  • Mnohdy však jde pouze o strach, jenž je pouhou emocí, která nám nedovolí pohnout se vpřed.  Ale jakmile se jednou odhodláme udělat ten krok, často zjistíme, nebezpečně, nemožně a nebo nesplnitelně to jenom vypadalo a pak jsme rádi, že jsme se odhodlali.

 

  • Nebezpečné nám mohou připadat i ty střepy a první na co většina lidí pomyslí, jsou zranění, která by se mohla stát. Ale nebezpečně to jen vypadá, stejně jako některé věci v našich životech, ktere chceme udělat ale mám z nich zároveň obavu. 

 

Místo: naboso, Valerije Pavloviče Čkalova 464/6, 160 00 Praha

 

Vánoční dárek -voucher na firewalking pro 2 za cenu pro jednoho

Každý z účastníků obdrží voucher pro dvě osoby za cenu pro jednu osobu na Firewalking – chůzi po žhavém uhlí, který se uskuteční na jaře.

 

 

Reference:

Semíko země  Office night Město Železný Brod Zažít město jinak Vegetariánský festival IN-SPIRO Muzeum medoviny Vivobarefoot Divadelní 24 Sanatorium Edel (Zlaté Hory) Pěstuj Prostor, z.s. (Plzeň)  Jakub Noll - stánek U pelikána (Bojov)  Agentura Hobit Hig Vibe Tribe Fresh bedýnky naboso s.r.o. Naučmese cz Základní škola Dědina Srdcerváči

-

Máš nějaké obavy, z čeho?

Z pořezaných chodidel?  - mnozí to přešli před tebou bez zranění a další ještě přejdou 
Že máš na chodidlech moc jemnou kůži a proto se zraníš?  - dívky a ženy po pedikuře, mají hodně jemná chodidla, ale přesto bosé bez zranění přešly.

Nebo tedy z  pocitu, který v tobě evokuje řinkot a ostří rozbitého skla? - bingo !  takže nejspíš se bojíš vlastního strachu, emocí a myšlenek z kterých se skládá.

Co si z kurzu odneseš? 

Povíme si o strachu, obavách, emocích, o tom, co se děje v mozku, o motivaci a cestě k úspěchu. O kladení si těch správných otázek.   Dozvíš se příběh kluka, který obavy přetransformoval ve fenomén. (Od studu po módu: Příběh Bosé turistiky).
Než na to sklo vstoupíš poprvé, možná se ti zrychlí tep a rozbuší srdce. Uděláš první nesmělý krůček. Došlápneš a půjdeš stále odvážněji vpřed. Možná přitom zjistíš, že věci, kterých se v životě obáváme, často ve skutečnosti nejsou tak hrozivé jak se nám jeví a naší největší brzdou nás samých, jsou mnohdy jen naše vlastní obavy.   

Pár technických poznámek a program

  1.  Vzájemné seznámení se účastníků, jejich motivace, očekávání. 
  2.  Úvod, povídání, diskuse 
  3.  Přechod
  4.  Sdílení dojmů a zážitků.
  5.  Ukončení akce.  

Jsou nějaká rizika?

Ano jsou. Tak jako při každé činnosti, při sportu, při práci, při přecházení ulice. Může se ti skutečně stát, že ztratíš pár kapek krve. Stává se to však zřídka. Na kurzu se mi takto během tří let zranil zatím zranili jen dva účastníci. Je vždy nutné držet se pokynů. Proto účelem kurzu  bude také seznámení s riziky a prevencí.

Krvavá zranění však nebývají bolestivá. Daleko nepříjemnější je, zabodne-li se vám do kůže skelná mini tříska. Nekrvácí to, přirovnal bych to ale k pocitu, jaký máte, když zmáčknete v ruce kus skelné vaty. Může se to přihodit, ale šlápnout na včelu je mnohem horší.

Kurz je pořádán pod záštitou občanského sdružení Bosá turistika o.s.

 

 

 

 

 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?