Finance pod kontrolou

20130226-103413-jirisedlacek.png

Jiří Sedláček

Jiří Sedláček vyzkoušel všechny programy, aplikace a způsoby, jak vést osobní finance, až našel ten správný - YNAB. Je tímto programem a metodikou tak nadšený, že se rozhodl šířit její smysluplnost a užitečnost dál. Více o lektorovi »

20130228-192705-1222895-78754485.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Jmenuji se Jiří Sedláček a jsem bohatý člověk. V tomto kurzu tě naučím, jak být také bohatý. Moje definice slova bohatý zní takto:

Bohatý je ten, kdo chce to, co má.
 
Nezáleží na tom, kolik vyděláváš. Často se stává, že i lidé s příjmem nad 35 tisíc hrubého mají problém vyjít. To byl i můj případ.
 
Před tím, než jsme měli děti, bylo vše v pohodě. Ve financích jsem měl přehled. Pak to začalo. Hypotéka, pojištění nemovistosti, nakupování výbavy, auto,... Do toho starost o děti. Na nějaké velké plánování nebyl čas.
 
Nepozornost si ale vybrala svou daň. Na konci roku 2010 jsme dlužili 45 000,- na kreditní kartě. O kontokorentech ani nemluvě. K tomu hypotéka na dům. Hledal jsem cestu, jak z toho ven. A našel - YNAB. Nyní, na začátku roku 2013, už nepotřebujeme kreditku ani kontokorent. Dokonce spoříme na důchod a dětem.
 
Jako první věc, které jsem si všiml na stránkách http://www.ynab.com bylo, že to není jen další program na vedení účetnictví. Tou první věcí byly 4 pravidla a kolem nich postavená metodika
 
  1. dejte každé koruně svůj účel
  2. na velké výdaje v průběhu roku šetřete už teď
  3. přizpůsobujte plány realitě
  4. žijte z minulé výplaty
To mne zaujalo. Celou metodiku jsem prostudoval, dávala velký smysl. Jeden z jejich předpokladů je: Každý měsíc je jiný. Ostatní přístupy a SW se snaží všelijak předpovídat budoucnost, což vede jedině ke zklamání. YNAB se o nic takového nesnaží. A funguje.

V tomto kurzu bych ti rád YNAB představil a ukázal, jak mi změnil život k lepšímu. Věřím, že změní i ten tvůj.


Jiří Sedláček


PS: po roce používání YNAB jsme ve fázi 3 - ještě pořád nežijeme z minulé výplaty
PS2: software stál 1200,- a už na konci měsíce se mi celá částka vrátila
PS3: každý účastník kurzu dostane slevu 10%

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?