Fengshui rychle a prakticky

9h3esig5pitfgwh-fotka-v-kole.jpg

Lenka Švachová

Ahoj, tady Lenka ze smysluplného bydlení. Design – Spiritualita – Realita Jsou symbolem mojí práce a mého poslání. Mimo mého věčného hladu po nových informacích v oblasti interiérového designu a Feng shui za mnou stojí Více o lektorovi »

7hh7466vfsz-18ie558ho5s-fs.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Feng Shui [čti feng šuej] existuje hned několik rozšířených definic, bohužel většina je velmi vzdálená pravdě. 

Jedná se o metafyzickou vědu, která je jedním z 8 pilířů tradiční čínské medicíny a vychází z taoistické filozofie. Feng Shui učí rozeznávat a pochopit čchi (energii) okolního prostředí. Nejen, že se ji snažíte pochopit, ale především využít ve prospěch konkrétních cílů vašeho každodenního života

V tomto kurzu se dozvíš, jak uchopit prostor kolem sebe a konečně se dostat z "bludného kruhu".

 

Co mám na mysli?

Stalo se ti, že jsi přečetla motivující knihu nebo jsi navštívila seminář osobního rozvoje a konečně jsi dostala ty správné odpovědi, jak vyřešit všechny ty problémy ve tvém životě? Pár týdnů to fungovalo a pak jsi se zase vrátila do starých kolejí?

 

Není to tvoje chyba! 

 

Je to jednoduše boj, který nemůžeš vyhrát, pokud nevíš, jak změnit pravidla...

Jak na to rychle a prakticky, ti ukážu v tom to kurzu.

 

      Co se všechno se dovíš?

  • Objevíš proč se ti nedaří v životě vystoupit ze zajetých kolejí.
  • Najdeš ve svém domě energetické bloky a naučíš se je odstranit.
  • Použijeme techniky Luo -šu a Bakua přímo na tvůj dům (byt).
  • Barvy v interiéru podle Fengshui - konečně budeš vědět jak na to!
  • Konzultace každého jednotlivé místnosti - probereme to spolu osobně:)
  • Jasné a praktické doporučení, tipy a osobní poznatky z praxe.

 

Co všechno můžeš s pomocí technik Feng shui ve svém životě změnit a jak být konečně královnou/králem svého života.

 

 

Těším se na tebe!

 

Sebou: půdorys bytu nebo domu v měřítku, pastelky, psací potřeby, dlouhé pravítko a úhloměr.

 

Reference účastníků kurzu: 

 

Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací, byly to další střípky do mozaiky, kterou již mnoho let skládám a stále objevuji informace, které s tímto souvisí. Je to velmi zajímavé, jak je propojeno vše co se s námi a kolem nás děje, v jakém prostředí se pohybujeme. To všechno jsem sice již věděla, ale feng shui mi k tomu dodalo další nový pohled na celou skutečnost.

Jana Beywasserová
 
Náplň kurzu byla pro mne pozitivním překvapením. Stále mi myšlenky utíkají tím směrem a to je podle mne známka toho, že mne to zaujalo a tudíž setkání s tebou mi bylo přínosné a hlavně příjemné.

Veronika Kneblik
 
Sama se několik let zabývám tokem energie mezi elementy a jeho vlivem na zdraví člověka. Využívám učení o pěti elementech v poradenství zdravého životního stylu. Na Lenčin kurz jsem šla s očekáváním, že získám další informace, které mi zapadnou do celkového kontextu mého pohledu na svět a taky, že budou mít příznivý dopad na vývoj mého podnikání. Byla jsem nadšená nejen ze samotných informací, které nám Lenka předala, ale i z lehkosti a jasnosti jejího projevu. Informací bylo tak akorát, abych je dokázala využít a při tom budou mít (vlastně už mají) obrovský dopad na můj pracovní i soukromý život. Je úžasné, jak velký vliv může mít jednoduchá změna v prostředí, které nás obklopuje a působí na nás. Kurz vřele doporučuji každému, kdo se nebojí využít všechny dostupné možnosti, aby měl spokojený a naplněný život.

Vendula Martinková
 
Jsem ráda, že jsem na tento kurz jela.Byl pro mě hodně přínosný. Dozvěděla jsem se spoustu nových věcí.Děkuji.

Dagmar Pospíšilová
 
Děkuji za příjemně strávený čas v milé společnosti. Workshop byl velmi přínosný, velké množství nových a zajímavých informací, spousta materiálů. Skvělý a profesionální přístup k jednotlivým účastníkům. Určitě doporučím všem známým, kteří mají chuť a zájem vytvořit si podporující prostor ve svém životě. Do budoucna bych určitě ráda navštívila další Lenčin workshop. Děkuji.

Zuzana - Vedoucí jakosti
 
Vzhledem k tomu, že se snažím stále na sobě pracovat a rozvíjet se, vím, dělám…přišlo mi, že stojím na místě a jsem zmatená, nevím kam se dát jak se rozhodnout. Tohle byl nový impulz, nový výt do plachet. Vědomě dělám čištění sebe i okolí. Opravdu přemýšlím i o účtence. V kanceláři jsem udělala ještě přesun tedy spíše doladění. Mám spoustu nápadů, zpátky elán energii, zpátky do práce :-D. Děkuji převelice, s velkou vděčností srdečně děkuji .

Markéta Psotová
 
Jsem nadšená! Díky za spoustu užitečných a zajímavých rad, určitě uplatním ve svém životě!

Veronika Sociální pracovník
 
Rozhodně doporučuji!!! Spousty zajímavých informací, jak využívat energii v prostoru a svého prostředí k prospěchu svému a k prospěchu svých blízkých. Naučila jsme se hodně nových věcí a pro mě osobně hodně zajímavých informací.

Alena Na mateřské dovolené
 
Workshop jsme si moc užila a hlavně jsem se naučila hodně nových a zajímavých věcí, které určitě využiju ve svém prostředí. Jasné tipy pro lepší a harmoničtější život mě doslova nakoply udělat velké změny. Těším se na další tvůj workshop! Ps. byla bych ochotná zaplatit i vyšší cenu, než sis dala:) Díky, Leni.

Jitka Manipulátor rozbušek
 
Workshop byl super. Přátelská atmosféra, prostor pro otázky, diskuze, hodnotím velice kladně. Děkuji!!

Marie
 
Jsem čerstvou absolventkou semináře FENG SHUI Leničky Švachové. Se seminářem jsem byla maximálně spokojená! Kurz byl profesionálně připravený, informace na sebe krásně navazovaly, každý dotaz byl s trpělivostí odpovězen. Tímto Leničce děkuji a těším se na další setkání.

Pavla Hrušková

Doprovodné fotky

  • 6jc3rugynq3-received-314495649449957.jpeg
  • 5pakm63mn7p-received-450890152338932.jpeg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.