9h3esig5pitfgwh-fotka-v-kole.jpg

Lenka Švachová

Na Naučmese od 30. 4. 2018.

Ahoj, tady Lenka ze smysluplného bydlení.

Design – Spiritualita – Realita

Jsou symbolem mojí práce a mého poslání.

Mimo mého věčného hladu po nových informacích v oblasti interiérového designu a Feng shui za mnou stojí studium doma i v zahraničí. Interiors design Institut (Velká Británie), IDK Škola interiérového designu a Tradiční škola Feng-shui. Všechny tyto školy a informace mě naučily pochopit zákonitosti, které velkou měrou ovlivňují náš život..někdy více než by nás napadlo.

Mé první kurzy byly pro pár lidí, kteří chtěli o tomto oboru vědět víc. Díky obrovsky pozitivní zpětné vazbě jsem cítila, že se musí dostat mezi více lidí, kteří chtějí posunout nejen své interiéry, ale také pracovní prostory o kousek dál.

V oblasti smysluplného bydlení se neustále vzdělávám, sbírám nové a nové poznatky, které osobně testuji. Kombinaci toho nejlepšího, prověřeného a funkčního šířím s radostí dál.

Svou práci dělám proto, že mi dává smysl, naplnění a radost. Miluji individualitu a příběhy, které můžu číst, vždy když otevřu dveře nového domova. Nauč se i ty, vnímat prostor okolo sebe jako otevřenou knihu. Čím víc ji budeš číst, tím víc ti odhalí..

Vytvářím jednoduchý systém v obsáhlém oboru Feng Shui a interierovém designu, tak aby byl funkční a použitelný pro každodenní život.

Udržuji se v neustálé kondici:) a proto souběžně provozuji praxi interiérového designéra (studio designUP) a lektoruji Kurz Feng shui pro designéry na akademii IDK v Brně a Praze.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.