Dýchánek s esenciálními oleji

6p5vng04ky8-moje-fotka-od-rm-orez-litacka.jpg

Vladimír Radoslav Veselý

Věřím ve svobodu člověka. Věřím, že člověk má přirozené právo tuto svobodu žít. Věřím, že pravda člověka vysvobodí. Věřím, že poznání je největší dar, jaký může člověk dostat. Věřím, že čím více lidí dostane tyto dary a Více o lektorovi »

8pczf12zcxqumvi-essential-oils-732x549-thumbnail.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Při únorovém setkání se naučíme, jak spojit techniku Ho´oponopono s esenciálními oleji:

  • JOY (radost)
  • ACCEPTANCE (přijetí)
  • FORGIVENESS (odpuštění)
  • GRATITUDE (vděčnost)

a budeme moci na sobě zažít, jaké efekty to přináší. Doporučujeme předem si pro sebe připravit téma, které chcete zpracovat.

 

JOY (radost): Tato obdivuhodná směs vytváří magnetickou energii, která přináší radost do srdce, mysli a duše. Podněcuje romantiku apomáhá překonat hlubokou bolest a depresi.

ACCEPTANCE (přijetí): Povzbuzuje mysl a tím pomáhá otevřít se a přijímat do života nové věci, lidi nebo vztahy. Umožňuje dosáhnout vyššího potenciálu. Také pomáhá překonat váhavost a odmítavost.

FORGIVENESS (odpuštění): Tato směs pomáhá uvolnit zraněné city a negativní emoce. Také pomáhá uvolnit negativní vzpomínky, umožňuje se přenést přes emocionální bariéry a dosáhnout vyššího vědomí. Umožňuje zapomenout a nechat být.

GRATITUDE (vděčnost): Tato úchvatná směs je sestavena tak, aby rozveselila, uklidnila a přinesla úlevu na těle a zároveň pomáhá podporovat vděčnost. Rozněž vyživuje a je prospěšná pro pokožku.

Kromě Ho´oponopono se můžete těšit především na oleje pro zvířata a další novinky ze světa esenciálních olejů. 

Budeme si povídat a na sobě zažívat účinky olejů. Vyměňovat si svě zkušenosti a zážitky s esenciálními oleji a vzájemně se inspirovat.

Voňavé setkání povedou David Heneberg a Dita Ebrová.

 

Vstup ZDARMA

 

 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?