6p5vng04ky8-moje-fotka-od-rm-orez-litacka.jpg

Vladimír Radoslav Veselý

Na Naučmese od 13. 6. 2018, vedl/a kurzy pro 11 účastníků.

Věřím ve svobodu člověka.

Věřím, že člověk má přirozené právo tuto svobodu žít. Věřím, že pravda člověka vysvobodí.

Věřím, že poznání je největší dar, jaký může člověk dostat.

Věřím, že čím více lidí dostane tyto dary a díky nim změní sebe a svůj život, tím snáze a rychleji můžeme společně zlepšit svět.

 

 

Od dětství jsem se zajímal o přírodu a také o techniku, o dějiny, o psychologii a způsoby sebezdokonalení. Odebíral jsem všechny dětské časopisy, které v té době vycházely. Jimi inspirován, jsem dělal všelijaké chemické a fyzikální pokusy a bádání s různými výsledky.

Od těch dob jsem přečetl hodně dalších knih a článků o psychologii, o mysli, o astronomii, o zdraví, o lidském těle, o fyzice, o genetice, o dějinách, o ekonomii, o sociologii, o reklamě, o architektuře, o náboženstvích atp. Nejvíce mě zajímalo, jak věci a děje spolu souvisejí, protože ve škole bylo poznání rozparcelované na jednotlivé předměty téměř bez vzájemné vazby. Byl na různých kurzech a výcvicích. Hledal a nacházel jsem stále zajímavější a účinnější způsoby sebeproměny, ověřoval je na sobě. Díky tomu se zlepšilo moje zdraví i psychika a zcela se změnilo vnímání světa.

Vystudoval jsem elektrotechniku, což je velmi zajímavý obor. Zabývá se věcmi a ději, které jsou pro lidské smysly většinou „neviditelné“ a jejich podstata je i pro vědce nadále nepochopitelná.

Kromě vzdělávacích kurzů dělám i individuální sezení. Při nich pomáhám lidem uvolnit se od omezujících programů (postojů, očekávání, tvrzení) uložených v podvědomí. Díky tomu pak mizí napětí v těle a tělo se napřimuje a je pružnější, zlepšují se postoje k životu, odcházejí příčiny tělesných obtíží (např. alergie, nadváhy, bolestí), narovnávají se vztahy s okolím.

 

 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.