Dokonalý WEB SNADNO & RYCHLE - Škola Webu

2ir3zcdmktux0lw-ja-more.jpg

Karel Dittrich

Ve 20 letech jsem začal podnikat a přes 2 roky prodával vlastní produkty na Amazonu v USA. Obchodoval jsem s Čínskými továrnami, spolupracoval se zahraničními Více o lektorovi »

2ir3zcdmktux0lw-ja-more.jpg

Karel Dittrich

Ve 20 letech jsem začal podnikat a přes 2 roky prodával vlastní produkty na Amazonu v USA. Obchodoval jsem s Čínskými továrnami, spolupracoval se zahraničními Více o lektorovi »

7tlku90dkruj9po-skola-webu-naucme-se.jpg

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Poznámka k termínu

Kurz je možné bez problému absolvovat online.

 

V kurzu postupně projdeme několik málo známých, ale maximálně praktických postupů nejen pro tvorbu webu pomocí Wordpressu & Elementoru, ale i z oblasti grafiky a marketingu, které jsou pro opravdu úspěšný web potřeba. Díky nim budete schopni vytvořit naprosto dokonalý web se všemi náležitostmi, kompletně dle Vašich představ, bez jediné čárky kódu, a v rekordním čase

Pokud jste žádný web ještě nikdy netvořil/a, budete žasnout, jak jednoduché to v dnešní době doopravdy je, a po absolvování kurzu budete schopni udělat na webu věci, které by před pár lety zvládl jen webdesigner s programátorem dohromady.  

Upozorňuji, že po absolvování kurzu budete mít možná chuť věnovat se tvorbě webu na plný úvazek, protože díky uvedeným tipům budete schopni stavět krásné a originální weby, za které si agentury účtují několikanásobek ceny kurzu. 

Pokud Vám jde o Váš jediný konkrétní web, maximálně se na něj během kurzu zaměříme a ukážeme, jak z něj vymáčknout maximum a používat ho jako magnet pro nové návštěvníky, kteří se následně velmi rádi stanou Vašimi klienty či zákazníky

Pokud se Vám to zdá nemožné, věřte, že technologie jdou kupředu tak rychle, že dnes už je tvorba webu pouze otázkou správných informací, pracovních postupů, případně Vašeho vkusu či nápadu :-)  

Tento kurz pro Vás není vhodný pouze pokud:

  • Máte firmu či jste na volné noze a jste bytostně přesvědčeni, že web nepotřebujete a nic by Vám nepřinesl. Nesouhlasím, ale přemlouvat Vás nebudu :-) 
  • Nevadí Vám zaplatit za web 10 000 Kč a více, i když byste to zvládli za několik hodin sami a do budoucna už nepotřebovali drahé cizí služby a platit za správu webu.
  • Chcete si vytvořit malý eshop a nevadí vám platit vysoké měsíční poplatky za krabicová řešení, případně hned na začátku investovat do hodně drahého vývoje eshopu na míru.
  • Nikdy jste neměli potřebu si web upravovat podle svých představ a nepočítáte s tím, že by se to mělo změnit.
  • Máte web, který vypadá přesně tak, jak si přejete a prodává tak, že nestíháte plnit objednávky.
  • Umíte si vytvořit stránku zhruba tak, jak potřebujete a nezáleží Vám na tom, kolik času u toho trávíte.
  • Rychlost a efektivita pro Vás nejsou téma.
  • Nechcete objevit možnost, jak se tvorbou webů živit, případně si velmi slušně přilepšit.  

Ke kurzu dostanete všechny podklady, takže se můžete plně soustředit a následně díky nim bod po bodu, krok za krokem, postavit svůj vlastní dokonalý web

 

Ať už se rozhodnete kurz pořídit, nebo ne, rád bych se s Vámi podělil o tip, jak ušetřit při nákupu domény & webhostingu. 

 

Případně by Vám taky mohlo pomoct několik tipů ohledně vymýšlení názvu a tvorby loga.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.