2ir3zcdmktux0lw-ja-more.jpg

Karel Dittrich

Na Naučmese od 21. 1. 2016. Navštívil/a 2 kurzy.

Ve 20 letech jsem začal podnikat a přes 2 roky prodával vlastní produkty na Amazonu v USA. Obchodoval jsem s Čínskými továrnami, spolupracoval se zahraničními freelancery a prodával zboží do New Yorku či na Aljašku.

Díky tomu jsem se dostal k digitálnímu marketingu, což znamenalo BRANDING, SEO, PPC REKLAMU, prodej přes SOCIÁLNÍ SÍTĚ, GRAFIKU a TVORBU WEBU.

Na základě těchto zkušeností jsem si následně vyzkoušel stáž v digitální agentuře RobertNemec.com a mohl si v určitých oblastech ještě rozšířit obzory. 

Jelikož rád něco tvořím, postupně u mě weby zvítězily. A protože je to místo, kde se všechny další oblasti online marketingu schází, tak je pro mne přehled v nich určitou výhodou. 

Aktuálně pracuju na @skolawebu, jejíž součastí jsou i kurzy zde na Naucmese, a pomocí níž bych chtěl postupně předávat vše, co jsem se kdy v online prostředí naučil.

Dovedlo mě k tomu pro mne překvapivé zjištění, že spousta z toho, co jsem se učil třeba před dvěma lety ze zahraničních kurzů či videí a skvěle to funguje, se v Čechách stále moc nepoužívá a už vůbec to nikdo neučí.  

-

Když zrovna nejsem u počítače, tak nejraději sportuju (fotbal, hokej, tenis a v podstatě jakýkoliv sport). A když už se zrovna nevěnuji sportu aktivně, tak alespoň pasivně :-) 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.