Jak organizovat eventy

20130810-152614-17462-1351053343316-5375291-n.jpg

Jakub Kočí

Baví mě na vlastní práci zjišťovat, jakým způsobem navzájem souvisí marketing, PR, organizace akcí, fungování organizací, fungování člověka a nové technologie. Ať už je to organizace eventů, při které potřebujete Více o lektorovi »

20130810-152614-17462-1351053343316-5375291-n.jpg

Jakub Kočí

Baví mě na vlastní práci zjišťovat, jakým způsobem navzájem souvisí marketing, PR, organizace akcí, fungování organizací, fungování člověka a nové technologie. Ať už je to organizace eventů, při které potřebujete Více o lektorovi »

20140207-171325-maly.jpg
Nedaleko stanice metra Strašnická, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Kurz již navštívilo 134 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Organizace akcí je pro mnoho lidí pravou noční můrou. Ve skutečnosti je však organizace eventů jednou z nejzábavnějších a nejkreativnějších činností, do jaké se vůbec můžete pustit!

Ale ať už chcete zorganizovat konferenci, koncert, festival anebo jen malou akci pro přátele, vždy budete v organizaci postupovat obdobným způsobem. Jakým? To se dozvíte na semináři Jak organizovat eventy!

V semináři probereme nejčastější chyby začínajících organizátorů a naučíme se i způsob, jak eliminovat většinu potencionálních problémových situací.

Seminář je vhodný pro všechny, kteří chtějí uspořádat svůj první event i pro ty, kteří už mají pár akcí za sebou a chtějí se přiučit něčemu novému. Není důležité, zda se jedná o organizátora jednotlivce nebo větší organizátorský tým.

Seminář naopak není vhodný pro zkušené pracovníky marketingu a public relations, protože teorii event marketingu a PR se na semináři nebudeme věnovat.

Co Vás na kurzu čeká:

 1. Jak složit organizátorský tým 
 2. Kdo jsou Vaši účastníci
 3. Příprava eventu aneb jak zjistit, co je třeba a jak to udělat
 4. Event - před akcí, během akce a po akci
 5. Něco málo k penězům a marketingu
 6. Příklady z praxe a cvičení (jak se liší přípravy různých druhy akcí, jak se liší organizační týmy)
 7. Diskuze

Co ke kurzu potřebujete:

 • Chuť organizovat skvělé akce
 • Papíry pro poznámky a cvičení
 • Dobrou náladu
Reference:

Jakub Kočí mi na podzim 2012 zajistil výborně organizovanou přednášku pro studenty. Byl jsem mile překvapen počtem lidí i celkovou atmosférou.

 Tomáš Čupr, zakladatel DámeJídlo.cz a Slevomat.cz

 

„Jakub mě o svých organizačních dovednostech přesvědčil při hostované přednášce v rámci mých setkání osobního rozvoje. Musím říct, že jeho zkušenosti jsou nejen srovnatelné s profesionály ve firemním sektoru, ale umí je i dobře a poutavě předávat. Doporučuji.“

Petr Pospíchal, jednatel Berrys juice s.r.o.

 

Jakuba Kočího jsem poznal jako výborného a nadšeného organizátora ještě za dob, kdy působil v AIESEC. Oceňuji na něm onu buldočí povahu, díky které je schopen tlačit věci dopředu. Je i velmi dobrý propagátor. Díky jeho úsilí přišlo na moji přednášku na VŠE 230 lidí, což byl značný nadprůměr.

Robert Němec, ředitel digitální agentury RobertNemec.com

Víš, že Jakub vede také tyto kurzy?

Víš, že Jakub vede také tyto kurzy?

Doprovodné fotky

 • 20140503-163552-photo2.jpg
 • 20140503-163552-photo4.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?