Jak organizovat eventy

2ege3xj422pb9fg-naucmese.jpeg

Jakub Kočí

Baví mě na vlastní práci zjišťovat, jakým způsobem navzájem souvisí marketing, PR, organizace akcí, fungování organizací, systémů a fungování člověka. Více o lektorovi »

2ege3xj422pb9fg-naucmese.jpeg

Jakub Kočí

Baví mě na vlastní práci zjišťovat, jakým způsobem navzájem souvisí marketing, PR, organizace akcí, fungování organizací, systémů a fungování člověka. Více o lektorovi »

20140207-171325-maly.jpg
Dle domluvy online nebo osobně v Praze, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Kurz již navštívilo 141 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Organizace akcí je pro mnoho lidí pravou noční můrou. Ve skutečnosti je však organizace eventů jednou z nejzábavnějších a nejkreativnějších činností, do jaké se vůbec můžete pustit!

Ale ať už chcete zorganizovat konferenci, koncert, festival anebo jen malou akci pro přátele, vždy budete v organizaci postupovat obdobným způsobem. Jakým? To se dozvíte na semináři Jak organizovat eventy!

V semináři probereme nejčastější chyby začínajících organizátorů a naučíme se i způsob, jak eliminovat většinu potencionálních problémových situací.

Seminář je vhodný pro všechny, kteří chtějí uspořádat svůj první event i pro ty, kteří už mají pár akcí za sebou a chtějí se přiučit něčemu novému. Není důležité, zda se jedná o organizátora jednotlivce nebo větší organizátorský tým.

Seminář naopak není vhodný pro zkušené pracovníky marketingu a public relations, protože teorii event marketingu a PR se na semináři nebudeme věnovat.

Co Vás na kurzu čeká:

 1. Jak složit organizátorský tým 
 2. Kdo jsou Vaši účastníci
 3. Příprava eventu aneb jak zjistit, co je třeba a jak to udělat
 4. Event - před akcí, během akce a po akci
 5. Něco málo k penězům a marketingu
 6. Příklady z praxe a cvičení (jak se liší přípravy různých druhy akcí, jak se liší organizační týmy)
 7. Diskuze

Co ke kurzu potřebujete:

 • Chuť organizovat skvělé akce
 • Papíry pro poznámky a cvičení
 • Dobrou náladu
 
Kurz byl v roce 2021 aktualizován o další zkušenosti lektora. Konkrétně z více než stovky malých eventů ve firemní/korporátní sféře.
 
Reference:
 

Jakub Kočí mi na podzim 2012 zajistil výborně organizovanou přednášku pro studenty. Byl jsem mile překvapen počtem lidí i celkovou atmosférou.

 Tomáš Čupr, zakladatel DámeJídlo.cz a Slevomat.cz

 

„Jakub mě o svých organizačních dovednostech přesvědčil při hostované přednášce v rámci mých setkání osobního rozvoje. Musím říct, že jeho zkušenosti jsou nejen srovnatelné s profesionály ve firemním sektoru, ale umí je i dobře a poutavě předávat. Doporučuji.“

Petr Pospíchal, jednatel Berrys juice s.r.o.

 

Jakuba Kočího jsem poznal jako výborného a nadšeného organizátora ještě za dob, kdy působil v AIESEC. Oceňuji na něm onu buldočí povahu, díky které je schopen tlačit věci dopředu. Je i velmi dobrý propagátor. Díky jeho úsilí přišlo na moji přednášku na VŠE 230 lidí, což byl značný nadprůměr.

Robert Němec, ředitel digitální agentury RobertNemec.comDoprovodné fotky

 • 20140503-163552-photo2.jpg
 • 20140503-163552-photo4.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.