2. Lektorský sraz
Honza Dolejš

Honza Dolejš

Na Naučmese od 13.5.2016, vedl/a kurzy pro 141 účastníků. Navštívil/a 4 kurzy.

Jsem milovníkem moderních technologií a neustále zkouším nové věci - na sobě, svém počítači i mobilním telefonu. Stále zkoumám, jak si zjednodušit život, a hlavně - rád se o své zkušenosti a poznatky dělím s ostatními. Zjistil jsem, že mě vděčnost lidí a pocit přínosu nesmírně naplňuje, a proto bych se chtěl v tomto směru rozvíjet dál. :-)

Je mi 26 let, mám za sebou studium na ČVUT v Praze. Již od střední školy jsem pracoval pro dvě společnosti a sbíral spousty příležitostných projektů. To v kombinaci s vysokou školou znamenalo, že se na mě valila obrovská spousta práce a povinností, musel jsem tedy vyladit svůj Time Management. Jsem přesvědčen, že díky GTD, ZTD a vlastním zjištění se mi to povedlo a rád bych tyto zkušenosti předával dál. :)

Více než 6 let působím v největším online portálu o mobilních telefonech s Androidem (www.svetandroida.cz), rok a půl jsem tým vedl jako šéfredaktor. Vystupoval jsem díky Světu Androida i za velké společnosti, jako je Google, a školil například O2 Guru či zastupoval Google na akcích pro veřejnost i pro různé specialisty. Povětšinou jsem návštěvníkům představoval produkty či služby od Googlu a pomáhal řešit problémy.

Honza

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.