67cwndiur8t-profilovka.jpg

Honza Dolejš

Na Naučmese od 13. 5. 2016, vedl/a kurzy pro 187 účastníků. Navštívil/a 6 kurzů.

Jsem lektorem osobní produktivity a moderních nástrojů, které pomáhají lidem s osobní produktivitou. Mými školeními již prošly za poslední roky stovky klientů, ať už v případě firemních školení nebo otevřených kurzů pro veřejnost tady na serveru Naučmese.

Podílel jsem se na školení zaměstnanců Googlu nebo třeba specialistů O2 Guru pro českého operátora. Jsem členem projektu Digiskills.cz, kde se podílím na přípravách microlearningových videí a vedu workshopy spojené s osobní produktivitou a využitím moderních nástrojů.

Působím převážně v Praze, ale má školení probíhají po celé ČR. Rád píšu, a proto kromě svého blogu přispívám rovněž články o osobní produktivitě do odborných médií.

Zaměřuji se především na Time Management 4. generace, který se nesoustředí na nekonečné ToDo listy a zvládání co největšího počtu úkolů v nejkratším čase. Mým cílem je naučit lidi věnovat se pouze důležitým úkolům a pracovat méně, ale o to chytřeji. Nezůstávám pouze u prostého předávání informací, ale se svými klienty procházím i reálné použití v dnešním světě a snadné nasazení do praxe.

Proč vůbec já a školení? Jsem takový v podstatě od začátku, kdy ke mně chodili kamarádi či kolegové v práci pro rady v oblastech, které mě baví a neustále se v nich učím. Při kurzech mám neskutečnou radost, když vidím, že mé poznatky a tipy pomáhají dalším lidem.

Miluji svoji manželku, cestování a neustálé vzdělávání. Věřím, že člověk si může zařídit život tak, aby jej bavil a mohl si jej užívat. Sám jsem se před lety vzdal perspektivního místa a vydal se na vlastní dráhu, abych mohl být svým pánem a dělat jen to, co mě skutečně naplňuje a baví. Věřím, že skrze osobní produktivitu je to výborná cesta – pomůže Vám totiž s ujasněním, co je důležité a kam byste měli (=chtěli) směřovat.

Kde na mě můžete narazit?

 

Honza

Kurzy na seznamu přání:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.