67cwndiur8t-profilovka.jpg

Honza Dolejš

Na Naučmese od 13.5.2016, vedl/a kurzy pro 178 účastníků. Navštívil/a 5 kurzů.

Jsem lektorem osobní produktivity a moderních nástrojů, které pomáhají lidem s osobní produktivitou. Mými školeními již prošly za poslední roky stovky klientů, ať už v případě firemních školení nebo otevřených kurzů pro veřejnost tady na serveru Naučmese. Působím převážně v Praze, ale má školení probíhají po celé ČR. Rád píšu, a proto kromě svého blogu přispívám rovněž články o osobní produktivitě do odborných médií.

Zaměřuji se především na Time Management 4. generace, který se nesoustředí na nekonečné ToDo listy a zvládání co největšího počtu úkolů v nejkratším čase. Mým cílem je naučit lidi věnovat se pouze důležitým úkolům a pracovat méně, ale o to chytřeji. Nezůstávám pouze u prostého předávání informací, ale se svými klienty procházím i reálné použití v dnešním světě a snadné nasazení do praxe.

Proč vůbec já a školení? Jsem takový v podstatě od začátku, kdy ke mně chodili kamarádi či kolegové v práci pro rady v oblastech, které mě baví a neustále se v nich učím. Při kurzech mám neskutečnou radost, když vidím, že mé poznatky a tipy pomáhají dalším lidem.

Miluji svoji manželku, cestování a neustálé vzdělávání. Věřím, že člověk si může zařídit život tak, aby jej bavil a mohl si jej užívat. Sám jsem se před lety vzdal perspektivního místa a vydal se na vlastní dráhu, abych mohl být svým pánem a dělat jen to, co mě skutečně naplňuje a baví. Věřím, že skrze osobní produktivitu je to výborná cesta – pomůže Vám totiž s ujasněním, co je důležité a kam byste měli (=chtěli) směřovat.

Kde na mě můžete narazit?

 

Honza

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.