7594060-4255630-eva-orez.jpg

Eva Hosnedlová

Na Naučmese od 29. 9. 2016, vedl/a kurzy pro 53 účastníků. Navštívil/a 3 kurzy.

Kytaristka, hudební skladatelka a lektorka. Miluji hudbu pro její schopnost vyjádřit emoce beze slov a komunikovat skrze ni s kýmkoli po celém světě bez ohledu na jazykové bariéry.

Studovala jsem na Konzervatoři v Plzni. Hudební výuce a aktivnímu hraní na kytaru se věnuji profesionálně už víc jak 15 let. Ráda vám předám svoje vědomosti a postupy, a to intenzivní a rychlou metodou, kterou mám sama nejraději. Kytarový workshop pro dospělé začátečníky vám pomůže začít s hrou na kytaru, ať už chcete hrát sami sobě pro radost, svým dětem, zahrát si s přáteli u táboráku nebo si třeba založit kapelu, všechno je možné. V jakémkoli věku.

V mých kurzech se seznámíte s kytarou takovým způsobem, že už se nebudete ostýchat vzít ji do rukou, protože nevíte, jak ji rozeznít v její plné kráse. Projdeme od začátku všechno nejdůležitější, abyste se dál mohli kytaře věnovat doma jako samouci, a to bez zbytečných špatných návyků a chyb. Stačí prostě jen přijít a začít... :-)

Naučím vás zhudebnit vaše emoce a bude vás to bavit.

Kromě hraní na kytaru, skládání hudby a hudební výuky mě hodně baví tvorba videí, cestování, osobní rozvoj, zdravý životní styl, online marketing a podnikání.

 

www.evahosnedlova.cz

 

Eva

Navštívené kurzy (3):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.