8nks6tdlb2480w1-d40f9fda-71ae-4a60-a906-f858d04c7241.jpeg

Daniela Dvořáková

Na Naučmese od 16. 12. 2019, vedl/a kurzy pro 23 účastníků. Navštívil/a 2 kurzy.

Když jsem si pořídila iPhone, došlo mi, jak mocný nástroj k focení představuje to malý zařízení, který pořád nosím v kapse. Miluju jídlo, tak jsem ho začala fotit (co jiného taky dělat s jídlem, když máš hlad - tancuj kolem talíře s mobilem :D)  V reálu ten můj homemade hambáč vypadal jako BigMac, co ti kydnou v mekáči na tácek, ale vyfotila jsem ho z dobrého úhlu a se správným osvětlením - a voilá! Po úpravě byl jako ten lahodně vypadající pokrm z reklamy, ze kterého každému tečou sliny po bradě. Tuhle fotku jsem pak hodila na instagram a kámoši mě začali bombardovat zprávami: “Jak to děláš? To chci umět!”

A tak jsem se dala na cestu učení nejen sebe sama, ale i lidí, kteří chtějí totéž, co já na začátku - využít plný potenciál svého iPhonu a s jeho pomocí vytvořit masterpiece, ale zatím si neví rady ? S trochou skillu to dokážeš i ty, tak se o tom přijď přesvědčit na kurz!

Daniela

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?