Jak se stát mistrem života v "matrixu" - úvodní seminář

6p5vng04ky8-moje-fotka-od-rm-orez-litacka.jpg

Vladimír Radoslav Veselý

Věřím ve svobodu člověka. Věřím, že člověk má přirozené právo tuto svobodu žít. Věřím, že pravda člověka vysvobodí. Věřím, že poznání je největší dar, jaký může člověk dostat. Věřím, že čím více lidí dostane tyto dary a Více o lektorovi »

1fh5u77ncl0-vintage-pixabay-com-zmena.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Na semináři se dozvíte o jevech, které dokazují, že svět funguje jinak, než nás učili. Mnoho zajímavého v posledních desetiletích odkryla věda. Přitom se ukazuje, že jinými slovy popisuje totéž, co hlásají po tisíce let některé filosofické tradice.

Poznáte, co znamená zdraví a co nemoc. Jak vznikají nemoci a jakým způsobem se vrátit ke zdraví. Odkud se berou myšlenky a emoce. Dozvíte se, jak dělat v životě dlouhodobě užitečná rozhodnutí v jakékoliv oblasti.

Čekají na vás i voňavé zážitky - vonné oleje nejvyšší jakosti (terapeutická kvalita). Zajímavé informace o tom, jak působí na mysl, emoce a tělo v souvislostech, které jste možná ještě nevěděli.

Součástí semináře je i praktické cvičení - poznání, jaké myšlenky (programy podvědomí) vás řídí v oblasti peněz. (S sebou propisku a podložku na psaní).

Každý účastník dostane vytištěný obsah semináře a také pracovní listy, které mu mohou pomoci změnit hlavní životní návyky (a tím se postupně odpojit od "matrixu").

Jako přípravu na přednášku se podívejte (i znova) na film Co my jen víme.
 

Pro koho je seminář určen:

Pro každého, kdo chce vědět, co a jak ovlivňuje jeho život. Kdo má odvahu přijmout nové poznatky, uplatnit je v životě a také změnit vlastní postoje a očekávání.

Vůbec není vhodný pro lidi, kteří nechtějí převzít zodpovědnost za to, co se děj v jejich životě.

 

Přijďte si poslechnout a podívat se, kam až "králičí nora" vede.

Těším na náš společný výlet do jiného vesmíru.

 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.