2583940-12096147_10208013323036193_8171576332726658716_n.jpg

Veronika Petříková

Na Naučmese od 10. 12. 2015, vedl/a kurzy pro 5 účastníků. Navštívil/a 3 kurzy.

Jsem "ajťák" a věnuji se tvorbě webových stránek. Když už mám toho sezení za notebookem plné zuby seberu batoh a vyrazím do přírody. Miluji hory, ale i dálkové pěší trasy.

K tvorbě webových stránek jsem se dostala na vysoké škole, následně jsem pak doma jako samouk začala tvořit své první webové stránky. Na své práci mám ráda kreativitu ale i to, že ji můžete dělat v podstatě odkudkoliv kde je internet (dnes poměrně "in" digitální nomádství).

Mám ráda, když mohu druhým předávat své znalosti i zkušenosti. Už na střední škole jsem pomáhala spolužákům s doučováním matematiky. V současné chvíli funguji jako dobrovolník v centru InBáze, kde pomáhám s doučováním informatiky. Udělat vlastní workshopy zaměřené na tvorbu webových stránek, byla jen otázka času. Jak je u mě zvykem - trochu jinak, s osobním přístupem a takovou formou, aby z toho nešla hlava kolem a přitom jste měli pocit, že jste se naučili něco nového.

Ke své vášni k turistice jsem se dostala zhruba před pár lety. V září 2015 jsem se rozhodla, že udělám něco pro mě v té době zcela bláznivého. Sbalila jsem si batoh a vydala se na cestu trvající 32dní do Santiaga de Compostela. Tato cesta mě velmi obohatila a ráda se s vámi o své prožitky podělím ve svém povídání. Mým aktuálním cestovatelským snem je procestovat Jižní Ameriku a následně se vydat na 4286km dlouhou PCT neboli Pacific Crest Trail (můžete znát z filmu Divočina, angl. The Wild)

Zajímám se o osobní rozvoj a snažím se v tomto směru neustále vyvíjet. Dávám přednost knihám oproti sledování TV či čtení časopisů a také věřím v to, že sklenice je vždy z poloviny plná, než-li prázdná.

Ráda poznávám nové a zajímavé lidi a ráda se seznámím i s tebou na některém z kurzů:)

Veronika

Navštívené kurzy (3):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.