Psychologie úspěchu

1200460-tonda.jpg

Antonín Baudyš

Antonín (*1972) od roku 1996 každý den mluví s několika zákazníky na téma hledání štěstí v životě a vnitřní upřímnosti. Vyhledávaný astrolog s bohatými Více o lektorovi »

7856540-u0oe2lb.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 17 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Pro koho je seminář určen?

Dámy a pánové, je přirozené, že nás úspěch oslovuje. Přejeme si jej. Každý. A úspěch si přeje nás. Výsledkem tohoto spojení je totiž radost a pocit naplnění. Přeji Vám úspěch a pomohu Vám k němu. Vím, že to je o Vás a o Vašem nastavení. O tom, jak si sebe vážíte, je to o smyslu, který si tvoříte a ještě můžete vytvořit. Máte rezervy a víte o nich. Hledáte, jak využít možnosti, které máte, ale nevyužíváte. V semináři si pro sebe i vyjasníte, co chcete dělat a která cesta Vás k tomu dovede. V tomto semináři nepoužíváme pouze rozum, ale zapojujeme vidění Vaše nitra či srdce. 

Smysl semináře

Úspěch je o nebránění se mu a o nenucené motivaci. Úspěch není křeč. Úspěch je spojení věcí ve Vás dohromady. Úspěch je celek, nejsou to jenom výsledky, peníze a uznání. Úspěch je především naplnění a plné spektrum životního bohatství. Úspěch je o důslednosti, které se běžně vyhýbáme. Předávám Vám během celého semináře své zkušenosti formou dvaceti klíčových otázek, které Vám kladu. Ukazuji Vám koncepci pochopení, která Vám dovolí přijmout celý svůj potenciál a úspěchu se nebát. A Vy do něj vstoupíte. 

Výhody semináře

Všichni účastníci dostanou k dispozici audiozáznam semináře, pdf s otázkami, které seminář tvoří a pdf s myšlenkovou mapou, která je osnovou mé přednášky. K této přednášce poskytuji pěkný catering, psací potřeby a veškerý servis. 

Podvečerní seminář s Antonínem Baudyšem je pro vás příležitostí, jak přistoupit na výhodnější vnitřní nastavení a jak se otevřít tomu, co je pro Vás to nejlepší.

Vnitřní témata, které si společně prohlédneme:

  1. Koncepce a přijetí hodnoty sebe sama
  2. Zjištění hranic a limitů, které lze překonat
  3. Očekávání a potřeby, které chtějí být naplněny
  4. Princip přijetí a akceptace, který je onou cestou
  5. Vize celku, se kterou se vše spojí dohromady

Těším se na Vás a na to, co společně posuneme kupředu.

Antonín

Doprovodné fotky

  • 8657770-plakatek-uh.png
  • 8423980-tonda-paxos-2.jpg
  • 9902880-dreamstime_xs_26404394.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.