3lpq8yln6p6-dsc-6255.jpg

Veronika Lencová

Na Naučmese od 29. 10. 2015.

„Pokud někdo není ochoten ke změně, není zralý pro lepší výsledky – change management je základem managementu ve firmách a úkolem lektora je zvýšit motivaci pro změnu!“

Jsem charismatická lektorka, profesionální koučka a spisovatelka. Vymýšlím a realizuji online strategie pro Linkedin a tvořím online vzdělávací programy. Semináře sestavuji na míru klientům a je možné je kombinovat i s výkonovým koučováním a neurolingvistickým programováním (NLP). Vytvářím a vyučuji myšlenkové mapy a myšlenkové mapy businessu. Školím procesní management, strategický management a change management. Hlavním tématem je výkonnost z mnoha pohledů.

Vycházím ze svých dlouholetých profesionálních zkušeností. Pracovala jsem jako finanční ředitelka a konsultantka pro SAP: A.Poettinger, ENGEL Strojírenská finanční ředitelka a konsultantka SAPU, BMD System haus Steyer. Školím controlling, storytelling a time management metodikou GTD neboli Getting thinks done – Mít vše hotovo, Zen a hotovo. Vystudovala jsem řadu škol: Jihočeská universita, ESMA, Praha/Barcelona, EPI – Evropský polytechnický institut, IPFM – Institute for Industrial and Financial Management, VŠE v Praze katedra Managementu Jindřichův Hradec.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.