9157440-foto-clip-frydlant1b.jpg

Vendula Papíková

Na Naučmese od 8. 1. 2014, vedl/a kurzy pro 9 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Jsem lékařka se specializací v oborech vnitřní lékařství a klinická biochemie. Velký smysl mi dává preventivní medicína, proto dlouhodobě sleduji problematiku vlivu výživy, kvality potravin, prostředí a životního stylu na lidské zdraví. Věřim v propojení těla, mysli, duše a prostředí, v němž žijeme. Při své práci s klienty proto vždy zvažuji všechny tyto aspekty.

Po celou dobu své praxe se zabývám otázkou kvality a spolehlivosti vědeckých lékařských informací a přístupem zvaným "medicína založená na důkazech", vyhledáváním vědeckých lékařských informací a posouzením jejich spolehlivosti. Zajímají mne informační zdroje se zaměřením na medicínu a využití internetu v biomedicínských oborech. Miluji knížky, encyklopedie a další zdroje poznání.

Část kariéry jsem strávila na několika pražských klinikách a řadu let na 1.lékařské fakultě UK a v Akademii věd. Nahlédla jsem také do světa vývoje léků a farmaceutických firem. Baví mne poznávat nové obory a hledat univerzálně platné principy. Abych tuto svoji vášeň nasytila, své postgraduální studium jsem zasvětila oboru Informační věda.

Aktuálně vkládám všechny doposud nabyté zkušenosti do poradenských služeb a lektorských programů. Věnuji se především otázkám metabolismu a výživy. Pomohu vám s inventurou životního stylu a s nastavením nových pravidel, která dodají vašemu životu šťávu a prodlouží vaše spokojená léta. Máte-li problémy s tělesnou hmotností, pomohu vám dosáhnout vaše optimum a následně ho udržet a s radostí užívat :)...

Vendula

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.