3866950-1933338-1246998910594-6724211-o.jpg

Soňa Uhrová

Na Naučmese od 7. 1. 2017, vedl/a kurzy pro 29 účastníků. Navštívil/a 3 kurzy.

Po 10 letech namáhavé práce pro nadnárodní korporace jsem se rozhodla, že to zkusím jinak … SRDCEM.

Vrátila jsem se k původnímu oboru, který jsem vystudovala. Odešla jsem na volnou nohu a spojila to, co umím nejlépe: Komunikaci, marketing a psychologii. A funguje to! 

Pořádám workshopy (nejen pro ženy) z oblasti psychologie prodeje, komunikace a nahlížíme také do světa byznysu a people managementu

Pomocí koučování pomáhám klientům realizovat své projekty srdcem, managerům zvládat těžké chvíle, efektivně řídit a motivovat zaměstnance. Začínající podnikatelé se mnou často hledají cestu, jak nastartovat podnikání, a také mluvíme o tom, že marketing nutně nemusí být sprosté slovo…

Krok za krokem klienty doprovázím k získání přesně takových zákazníků, jaké chtějí mít, nastavujeme strategii a nástroje komunikace, které jim vyhovují a pomáhají prodávat. Tempem, které si určují sami.

Věnuji se také původnímu oboru psychologie, zejména výchově dětí a všemu, co souvisí s mateřstvím a rozvojem žen. Jsem autorkou projektu Když miminko nepřichází a provázím ženy na jejich cestě za dítětem.

Soňa

Navštívené kurzy (3):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?