20140303-165621-ja.jpg

Simona Michalcová

Na Naučmese od 3. 3. 2014, vedl/a kurzy pro 307 účastníků. Navštívil/a 10 kurzů.

Ahoj, jmenuji se Simona, stále potřebuji něco tvořit, vytvářet a přetvářet. Studovala jsem pražskou oděvní školu obor návrhářství, PVŠ psychosociálních studií, gestalt psychoterapii, arteterapii, aromaterapii. Tato studia se mi postupně propojovala v jeden celek a dnes se věnuji jak proměně duše, tak těla, a to nejen lidského, ale i bytového interiéru.

Na základě této mojí práce a praxe jsem si pro Vás připravila kurzy, které Vám zde moc ráda nabízím.

Kurz: patinování nábytku a bytových dopňků. Touto technikou proměnuji a recykluji starý i nový nábytek. Mám ráda staré věci, které mají svůj příběh,
ale i ty, co se jen tak tváří. Říká se, že mají duši - já jsem o tom přesvědčená. Ráda je v interierech kombinuji s moderním designem. Často vytvářím ze starých nové a z nových staré...Tento způsob úpravy bych Vás ráda naučila, protože mi připadá úžasné nekupovat a nevyrábět stále nové, ale obnovit již použité a mít z toho radost.

Kreativní workshop koláže: zde se dozvíte nejenom něco o historii koláže, technikách, ale i  vyzkouší různé druhy koláží jako je roláž, asambláž, muchláž, konfrontáž, fotomontáž, chiasmáž, dekoláž, textilní koláž..., setkáme se s pojmem surrealistická koláž, seznámím vás s rozdílem mezi analogovou a digitální koláží. Každý si vytvoří vlastní koláže a odnese materiál na další tvoření. 

Prožitkový sebepoznávací workshop: Koláž v arteterapii: za pomoci techniky koláže se setkáme nad různými životními tématy, vytvoříme každý svou koláž, následuje rozbor koláže, objevování témat, pocitů a současných témat k řešení.  Po konzultaci osobní i sdílení s ostatními přetvoříme každý koláž do naší ideální podoby, tím i hledáme a objasňujeme si řešení dané situace. Tato technika slouží i k objevování našich skrytých talentů, představ, tužeb a potenciálů. Témata k řešení bývají různá, většinou: vztahy s partnerem, dětmi, rodiči, kolegy, vztah k sobě samému, současná práce a má vysněná práce, vysněný partner, vysněný domov, místo, zdraví, nemoc ...  vše co právě prožívám a krize, které řeším. 

Něco více ke mě: miluji kavárny, starou Prahu, kočky, psi, knihy, dobré filmy, umění, architekturu, filozofii, domov i cestování, chůzi, dobré jídlo, koláče, čaj :-)...

Jsem zvídavá, ráda poznávám nové lidi, naslouchám, objevuji a obdivuji jejich životní příběhy. Čím dál více mě fascinují svou opravdovostí a spontaneitou děti.  

Já sama patřím k těm, které v životě provází touha poznávat vše nové, všední i nevšední, milé a život obohacující, vždyť je toho na světě tolik :-)….

Těším se na Vás

Simona Michalcová

Simona

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.