20140303-165621-ja.jpg

Simona Michalcová

Na Naučmese od 3. 3. 2014, vedl/a kurzy pro 240 účastníků. Navštívil/a 9 kurzů.

Ahoj, jmenuji se Simona, stále potřebuji něco tvořit, vytvářet a přetvářet. Studovala jsem pražskou oděvní školu obor návrhářství, PVŠ psychosociálních studií, gestalt psychoterapii, arteterapii, aromaterapii. Tato studia se mi postupně propojovala v jeden celek a dnes se věnuji jak proměně duše, tak těla a vizáže, a to nejen lidského, ale i bytového interiéru.

Na základě této mojí práce a praxe jsem si pro Vás připravila kurzy, které Vám zde moc ráda nabízím.

Kurz: patinování nábytku a bytových dopňků. Touto technikou proměnuji a recykluji starý i nový nábytek. Mám ráda staré věci, které mají svůj příběh,
ale i ty, co se jen tak tváří. Říká se, že mají duši - já jsem o tom přesvědčená. Ráda je v interierech kombinuji s moderním designem. Často vytvářím ze starých nové a z nových staré...Tento způsob úpravy bych Vás ráda naučila, protože mi připadá úžasné nekupovat a nevyrábět stále nové, ale obnovit již použité a mít z toho radost.

Zážitkový kurz: Koláž v arteterapii: setkáváme se nad různými životními tématy, tvoříme koláže a potom společně hledáme v nás skryté talenty a potenciály.

Zážitkový kurz: Souznění arteterapie a Bachových esencí: Arteterapie pomáhá člověku otevřít duši a nahlédnout díky vytvořenému dílu pod pokličku vědomého těla. Bachovy esence harmonizují naše emoce, přinášejí klid a mír a stejně jako arteterapie jsou zdrojem poznání. Tento kurz je společným dílem a vedený mnou a lektorkou MUDr.Veronikou Savarijovou

Něco více ke mě: miluji kavárny, starou Prahu, cestování, tvoření, pozorování lidí a poznávání lidí, naslouchání a objevování jejich životních příběhů.-).

Já sama patřím k těm, které v životě provází zvědavost, touha poznávat vše nové, nevšední, milé a život obohacující, vždyť je toho na světě tolik :-)….

Těším se na Vás

Simona Michalcová

Simona

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?