Nech svou osobnost mluvit skrze barvy

20120805-221225-jesika profil 012.jpg

Jesika Stejskalová Korostenski

Poradenství, koučinku a lektorování se už nevěnuji. Najdete mě v jeckieverse na jeckie.cz / jeckie.com Více o lektorovi »

20120805-220652-Jesika Consulting barvovy system 1.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 22 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Šanci udělat dobrý první dojem máme jen jednou, a barvy, které jsou nedílnou součástí našeho image, hrají v tomto směru velmi významnou roli. Pokud je náš image autentický, stává se naším pomocníkem a usnadňuje nám komunikaci s okolím. Aby byl image uvěřitelný a efektivní, musí být vnější podoba v harmonii s vnitřní podstatou - jedině tak je zpráva, kterou vysílá, srozumitelná a jedině tak budeme skutečně dobře vypadat a dobře se cítit. A dobře se cítit, uvnitř i navenek, znamená mít možnost dosáhnout všech svých cílů a přání.
Co se barev týče, znamená to, že pokud pro svůj vzhled použijeme ty správné barvy, přitáhneme pozornost k nám samotným - lidé pak budou poslouchat, co říkáme, a budou vnímat, jací jsme, než aby se primárně zabývali naším vzhledem.

Metodou barvové analýzy (nejedná se o barvovou typologii) určuji osobní barvy pro každého individuálně, a to na základě pigmentů v očích, pleti, rtech a vlasech, a s důsledným přihlédnutím k osobnosti a životnímu stylu. Výsledkem je unikátní paleta osobních barev, která obsahuje pouze ty barvy, které člověk chce a může používat. Tyto barvy jsou definitivní - nemůže se stát, že by Ti postupem času přestaly slušet. Jednotlivé odstíny jsou vyvedeny na textilu, a tak je nemožné se při jejich porovnávání s barvami oděvů splést. Paletu lze navíc využívat i pro výběr šperků, doplňků a dekorativní kosmetiky. Součástí individuální barvové analýzy je i jednoduchá vlasová analýza za účelem určení nejvhodnějších směrů pro barvu vlasů.

Na setkání:

  • získáš bližší informace o tom, proč je autentický image tak důležitý a proč jsou barvy jedním z nejpodstatnějších prvků vizuální komunikace
  • blíže poznáš psychologii barev a jednotlivých odstínů
  • dozvíš se, jaké barvy jsou právě pro Tebe ty nejvhodnější - nejen z hlediska vzhledu, ale především z hlediska Tvé osobnosti a Tvých cílů (osobních i profesních)
  • naučíš se, jak skrze barvu vlasů, líčení, oděvů a doplňků vyjádřit svou osobnost a to, co chceš sdělit okolí 
  • získáš mnoho užitečných tipů v oblasti image a osobního rozvoje
  • více poznáš sebe sama a získáš zpětnou vazbu na svou stávající vizuální prezentaci
  • a samozřejmě poznáš nové lidi :)

Celé setkání bude probíhat v neformální přátelské atmosféře. Na jeho konci budeš mít možnost objednat si pásky s těmi barvami, které Tě nejvíc zaujmou. Jako poděkování za účast obdržíš několik slevových kuponků na vybrané služby z mého katalogu - můžeš je využít pro sebe nebo je věnovat svým blízkým.

Co s sebou?

Dobrou náladu! A pokud budeš chtít přinést na ukázku několik barevných kousků ze svého šatníku, je to vítáno.

Těším se :)

>>KURZ NAJDEŠ I NA FACEBOOKU<<

Doprovodné fotky

  • 20120805-220651-jesika barvovy system 1.jpg
  • 20120805-220651-jesika barvovy system 2.jpg
  • 20120805-220652-jesika vlasovy system.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.