20150728-114127-ondrej-houzvicka-600x800.jpg

Ondřej Houžvička

Na Naučmese od 25. 7. 2015, vedl/a kurzy pro 6 účastníků. Navštívil/a 5 kurzů.

Silovému tréninku se aktivně věnuji už přes 10 let. Začínal jsem jako hubený a slabý kluk, který zkrátka chtěl být větší a silnější. Silový trénink mě ale skutečně začal bavit.

Nyní se věnuji trénování jak sebe, tak ostatních. Pomáhám lidem dosáhnout svých cílů v oblasti silového tréninku a fitness a to mě naplňuje. Líbí se mi, když vidím výsledek své práce a to se mi v tomto případě daří.

Rád bych do silového tréninku nadchnul i další lidi a dal jim možnost začít efektivně. Jako osobní trenér se ale zvládám věnovat pouze omezenému počtu klientů. Proto jsem se rozhodl vytvořit tento kurz.

Věřím, že silový trénink by měl být součástí života každého člověka stejně jako třeba pravidelná hygiena. Pro znatelné výsledky nikdo nemusí být fitness nadšenec trávící mnoho času v posilovně a počítající každý gram své stravy. I když není sport vaším koníčkem, můžete silový trénink efektivně zařadit do svého života a mít z něj řadu výhod, aniž byste investovali mnoho času nebo energie. Stačí vědět, jak na to.

A kdo vlastně jsem? Osobní trenér (Fitness akademie Ronnie.cz), poradce pro výživu (Nutris), trenér státní reprezentace mládeže a mezinárodní trenér silového trojboje (IPF Coach II) a instruktor kettlebell (StrongFirst Girja I). A přitom člověk stejný jako vy.

Ve volném čase se rád dále vzdělávám a potkávám s podobně sportovně založenými přáteli. Pokud mám času více, rád cestuji po celém světě. Zatím jsem měl možnost navštívit mimo evropských zemí i USA, Peru, Bolívii, Thajsko a Kambodžu.

Jsem soutěživý typ a rád se připravuji na nové výzvy v oblasti sportu. Dlouhodobě jsem úspěšně soutěžil v silovém trojboji a nyní jsem se ponořil i do tréninku s kettlebell a armwrestlingu.

Chcete se dozvědět účinné metody silového tréninku, které vám zajistí sílu, pohledné tělo a pevné zdraví? Přijďte ke mě na kurz!

 

Ondřej

Kurzy na seznamu přání:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.