14lm4irg9a5-07.jpg

Mirka Smíšková

Na Naučmese od 27. 7. 2016, vedl/a kurzy pro 23 účastníků. Navštívil/a 3 kurzy.

Svoji profesionální cestu jsem zasvětila cizím jazykům. vybrala jsem si němčinu a angličtinu, kde se cítím jako ryba ve vodě.  Jako certifikovaná jazyková koučka (Neurolanguage Coaching®) a lektorka dovedu své studenty až na nejvyšší jazykovou úroveň. Učím je, jak si najít vlastní cestu a jak se začít více spoléhat na svoje vlastní schopnosti a dovednosti.

Nejčastěji mě najdete s knihou v ruce v nějakém útulném knihkupectví nebo v kavárně. A nikdy neodolám vůni čerstvě pražené kávy.

I přesto, že učím i angličtinu, je němčina jednoznačně moje srdeční záležitost. Baví mě o ní psát a představovat ji lidem úplně z jiné perspektivy, než jak ji spousta lidí vnímá.

S němčinou je to totiž většinou tak, že si ji zamilujete na první dobrou, nebo o ní nechcete slyšet vůbec.

Pokud někdo dá němčině šanci, může být překvapený, když zjistí, že je to jazyk, který má systém, že si s ním může hrát, že dokáže být i libozvučná a že k ní přes češtinu máme možná blíž, než si myslíme.

Proto také vznikl nápad vypsat kurzy Deutsch Intensiv a Deutsches Café, kde se společně budeme toulat světem němčiny. 

Čekají vás tři intenzivní hodiny plné informací a toho nejlepšího know-how, co vám o němčině můžu na základě svých osobních zkušeností předat. 

Po třech hodinách budete mít vše potřebné k tomu, abyste se v němčině zorientovali, věděli, na co se na úplném začátku zaměřit a také kde a jak v ní pokračovat. 

 

 

 

Mirka

Již uskutečněné kurzy:

Navštívené kurzy (3):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?