5mk7yatj0t19xn0-dsc03031-2.jpeg

Lucie Špatenková

Na Naučmese od 6. 12. 2017, vedl/a kurzy pro 151 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Jmenuji se Lucie, ale říkám si Ta usměvavá. To proto, že se ráda usmívám. Na lidi. A taky na svět. Taky ráda píšu a maluju. Ráda říkám hezká slova. Těch totiž není nikdy dost.

Ze všeho nejraději ale krasopíšu a ilustruju! Maluju od dětství a kouzlu písma jsem propadla už na střední. Nepřestává mě bavit a udivovat, kolik možností a prostoru pro kreativitu, zde člověk má. Miluju to, jak rychle čas u psaní a kreslení letí, i to, jak nesmírně relaxační záležitost to je.

Ráda pracuju s milými a tvořivými lidmi, a proto se už několik let věnuji lektorování kurzů krasopsaní, vedle toho ale také pomáhám společnostem se spoustou krásných projektů, produktů či s obsahem na sociální sítě. Od tvorby loga, kreativního designu produktů až po tvoření obsahu na sociální sítě. Mezi moje klienty patří například Dior, Louis Vuitton, Armani a další.

Jsem také životní nadšenec a věčný optimista. Dospělák s duší dítěte. Mám ráda ten kratičký okamžik, kdy se mléko naleje do čaje a na povrchu se udělají mléčná mračna. Ráda pozoruju déšť z místa, kde na mě neprší, taky mám ráda kvalitně strávený čas, hodný a upřímný lidi. Teplý kakao, i to, jak mi o Vánocích voní prsty po mandarinkách. 

A pokud jsi dočetl(a) až sem. Děkuju Ti. Snad jsem Ti zase o kousek blíž. Nezapomínej se usmívat a říkat hezká slova. Protože těch není nikdy dost!

 

Lucie

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.