1lv4r1eujl8-krasopsani-44.jpg

Lucie Špatenková

Na Naučmese od 6. 12. 2017, vedl/a kurzy pro 94 účastníků.

Ahooj,

jmenuju se Luc a jsem studentkou podnikové ekonomiky a managementu na VŠE. Jsem ale mimo svůj obor i vášnivý umělec, pisálek a tvořil. Absolutně nejvíc miluju umění všeho druhu. Maluju na plátna, dělám loga, plakáty, design na trika a podobně.  Kreativita je něco, co je mi vážně vlastní.  

V poslední době se intenzivně zajímám právě o kaligrafii - zejména pak o lettering. V poslední době zažívá kaligrafie a konkrétně lettering ve světě i u nás velký boom. Takže pokud ses dostal k tomuhle kurzu - určitě toho využij. Je vidět všude kolem nás - na svatebních oznámeních, v restauracích, kavárnách, na plakátech, webovkách, tričkách, fotkách atd. (po kurzu si toho začneš všímat). Ve volném čase dělám i grafiku.

Dala jsem výpověď v korporátní firmě a ve svém volném čase se už snažím věnovat pouze umění všeho druhu. Ráda pracuju s tvořivými lidmi a snažím se předat svoje vědomosti a nadšení pro umění dál.

V minulosti jsem vedla soukromé letteringové kurzy, které sklidily velký úspěch a také v dnešní době spolupracuji se společností VEMZU, pro které lektoruji také kurzy krasopsaní, a to bylo důvodem, proč jsem se rozhodla, že založím kurz i zde. :)

A co dalšího mám ráda?

Mám ráda ten kratičkej okamžik, kdy se smetana naleje do kávy a na povrchu se udělají mléčná mračna. Smích - možná proto se můj blog jmenuje Ta usměvavá (www.instagram.com/ta_usmevava). Ráda pozoruju déšť z místa, kde na mě neprší. Kvalitně strávenej čas, hodný a upřímný lidi. Tepý kakao a to jak mi o Vánocích voní prsty po mandarinkách. Je toho dost - kniha by mi nestačila. 

Tak doufám, že se brzy uvidíme. Měj krásný den.

Luc

 

Lucie

Aktuálně pořádané kurzy:

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?