1lv4r1eujl8-krasopsani-44.jpg

Lucie Špatenková

Na Naučmese od 6. 12. 2017, vedl/a kurzy pro 127 účastníků.Navštívil/a 1 kurz.

Ahooj,

jmenuji se Lucie a jsem studentkou managementu na VŠE. Jsem ale mimo svůj obor vášnivý umělec, pisálek a tvořil. Absolutně nejvíc miluju umění všeho druhu. Maluju na plátna, dělám loga, plakáty, svatební oznámení, ilustruju knihy.  Kreativita je něco, co je mi vlastní.  

V poslední době se intenzivně zajímám právě o kaligrafii - zejména pak o krasopísmo. V poslední době zažívá kaligrafie a konkrétně krasopsaní ve světě i u nás velký boom. Takže pokud ses dostal k tomuhle kurzu - určitě toho využij. Je vidět všude kolem nás - na svatebních oznámeních, v restauracích, kavárnách, na plakátech, webovkách, tričkách, fotkách atd. (po kurzu si toho začneš všímat). Ve volném čase dělám i grafiku.

Ráda pracuju s tvořivými lidmi a snažím se předat svoje vědomosti a nadšení pro umění dál. Za tu dobu už jsem odučila desítky kurzů, které měly velký úspěch. Pozitivní zpětná vazba z nich je můj hnací motor. Děkuju. 

A co dalšího mám ráda?

Mám ráda ten kratičkej okamžik, kdy se smetana naleje do kávy a na povrchu se udělají mléčná mračna. Smích - možná proto se můj blog jmenuje Ta usměvavá (www.instagram.com/ta_usmevava). Ráda pozoruju déšť z místa, kde na mě neprší. Kvalitně strávenej čas, hodný a upřímný lidi. Tepý kakao a to jak mi o Vánocích voní prsty po mandarinkách. Je toho dost - kniha by mi nestačila. 

Tak doufám, že se brzy uvidíme. Měj krásný den.

Luci

 

Lucie

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?