6ungxsp7kua1km4-b989bd8f-ff94-493b-8bcb-134ea4d56ef5.jpg

Mikuláš Kalvoda

Na Naučmese od 7. 12. 2017, vedl/a kurzy pro 498 účastníků. Navštívil/a 15 kurzů.

Co učím na kurzech, sám používám každý den. Jinak by to ani nešlo - biohacking, produktivita, optimalizace, budování návyků a výstup z komfortní zóny. 

Tohle jsou doslova pilíře našeho života, na kterých stojí všechny naše ostatní schopnosti. Přesto se vyučují žalostně málo. Proto se stává většina lidí v těchto oblastech "samouky" (= neučí se to vůbec) a pak to podle toho vypadá :D 

Vždycky jsem cítil potřebu získat větší kontrolu nad svým životem, protože jsem cítil, že mi to ve výsledku přinese svobodu, po které toužím. Jen jsem vůbec netušil JAK. 

Bohužel, narozdíl od spousty lidí jsem se nedokázal nikdy "spokojit" s dobře znějícími poučkami nejmenovaných českých i zahraničních guru. Jejich tipy se vesměs  navzájem opakují, častokrát zpočátku nadchnou, ale v praxi pak selhávají. Lépe na tom nebyly ani světové bestsellery typu "Síla zvyku" nebo "Atomické návyky" nebo bible timemanagementu GTD. Ze všech jsem si vzal alespoň to, co skutečně fungovalo, smíchal jsem to s biohackingem a vyšlehal z nich neprůstřelný koktejl - zaměřený skutečně prakticky, protože nedokážu používat něco, co prostě nefunguje perfektně. 

Proto to, co ve svých kurzech předávám, je především větší SVOBODA. Jeden z nejlepších pocitů, co můžeme zažít. Ať už ve formě osvobození se od zažitých špatných vzorců, převzetí kontroly nad chaosem v životě, nebo z překonání strachu za komfortní zónou 💪🏻 

Mikuláš

Přihlášený na kurzy:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.