2rn30g0hpsz-img-3670.jpg

Michal Malík

Na Naučmese od 4. 1. 2013, vedl/a kurzy pro 35 účastníků. Navštívil/a 4 kurzy.

Jmenuji se Michal, jsem otec od rodiny a prý snad i trochu blázen. Pouštím se do podivných projektů, o víkendech běhám se skauty po lese, provozuji nerentabilní půjčovnu žiguliků a z rozpadající se chalupy v podkrkonoší se pokouším udělat živoucí místo setkávání.

Přesto, ačkoliv jsem asi ten nejnepravděpodobnější kandidát, profesně jsem zakotvil v poplivávané profesi finančního poradce. I to ale dělám dost po svém. S klienty se nescházím v kanceláři, ale většinou někde u piva a snažím se mluvit takovým jazykem, aby mi rozuměli.

Na Naučmese vedu všeho všudy tři kurzy.

Peníze for dummies, což je dvouhodinová střelba před flipchartem, ve které se snažím vystřílet na vás většinu základních pouček, které by vám v součtu měli pomoci k tomu, abyste se při první příležitosti nenechali oškubat a abyste nezůstali s holým pozadím.

Život nanečisto, což je hra, kterou v různé podobě používají finančně poradenské společnosti k zaškolování nováčků, což zní samo o sobě velmi děsivě. Hra ovšem hodně dobře funguje a během tří hodin vám ukáže a nechá zažít většinu principů o kterých by finančně gramotný člověk měl mít tušení.

A pak kurz základů Kanasty za pivo, který otevírám přibližně jednou do roka, když mám chuť si zahrát kanastu a nemůžu dlouho sehnat spoluhráče.

Kurz otevírání piva zapalovačem jsem si po zralé úvaze rozmyslel.

Michal

Navštívené kurzy (4):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.