První partie Kanasty

2rn30g0hpsz-img-3670.jpg

Michal Malík

Jmenuji se Michal, jsem otec od rodiny a prý snad i trochu blázen. Pouštím se do podivných projektů, o víkendech běhám se skauty po lese, provozuji nerentabilní půjčovnu žiguliků a z rozpadající se chalupy v podkrkonoší Více o lektorovi »

3yjccmocuub-3i0yrm9lxza-bicycle-canasta-game-01.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivníSledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Nejsem zkušeným karbaníkem. Ale po celý život se mi Kanasta vyhýbala. Byla pro mě stejně tajemná jako Mariáš. Tajemná hra, u které jako by bylo samozřejmostí ji umět. A přitom jsem nikdy nenašel nikoho, kdo by mě ji naučil. A zatímco Mariáš pro mě pořád ještě zůstává skryt v tmách (rád půjdu na kurz), Kanastu už jsem se nedávno alespoň v základu naučil. Jenže teď ji zase nemám s kým hrát, protože všichni furt hrajou nějaký prapodivný deskovky. Těžkej život, tohleto.

Kurz nebude v žádné klubovně, ani kavárně. Kam patří karban? Do hospody, pochopitelně. Prezentaci taky nečekejte. Přijdeme, sedneme ke stolu, dáme si pivo, vysvětlíme pravidla, dostanete malý taháček a budeme hrát. V průběhu poukážeme na některé zajímavé herní situace a možné směry uvažování dalšími tahy, naučíme se počítat body a pak začneme toužit po vítězství.

No a budeme hrát dokud nás to bude bavit, nebo dokud hospoda nezavře (což se děje kolem jedenácté).

Pak už musíte jen hrát a hrát a hrát.

Nenechám si platit za to, že někoho naučím karty. Bude ale fajn, když koupíte na stůl nějaký brambůrky. Nebo když mi třeba zaplatíte nějaký pivo :-)

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?