Vše, co potřebujete vědět o penězích ve dvou hodinách

2rn30g0hpsz-img-3670.jpg

Michal Malík

Jmenuji se Michal, jsem otec od rodiny a prý snad i trochu blázen. Pouštím se do podivných projektů, o víkendech běhám se skauty po lese, provozuji nerentabilní půjčovnu žiguliků a z rozpadající se chalupy v podkrkonoší Více o lektorovi »

3vjazy7ih2m-38020397055-9842ae310b-b.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivníSledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Ano, je pravda, že některé z pouček, které na kurzu zazní, už jste pravděpodobně četli v časopise Žena a život anebo v placeném článku na iDnesu, ale my u těch my rozhodně nezůstaneme. Přidáme další - u některých budete patrně kývat hlavou a říkat si, že to je přeci jasné, u jiných se budete divit, proč vás to nikdy nenapadlo.  Odpovím na všechny otázky, které si přinesete i na ty, které vás napadnou v průběhu našeho setkání. Zkusíme to všechno dát dohromady a uhníst jako těsto, do jednoho smysluplného celku. tak, abyste domů odcházeli s ucelenou představou o tom, jak to do sebe všechno zapadá, může zapadat a jak byste to mohli promítnout do svého života.

Jedno dvouhodinové povídání samo o sobě váš život nijak nezmění. Dost možná vás ale namotivuje k tomu, abyste tuhle neatraktivní oblast vašeho života přestali ignorovat a zanedbávat. To je asi tak hlavní cíl, který kurz sleduje. 

Jakožto člověk z praxí ve finančním poradenství vám rovnou i povím proč poradci jednají tak, jak jednají, kdy se vás snaží obrat a kdy vám radí dobře, abyste příště, až proti nějakému budete sedět, měli tušení, zda mu máte naslouchat, nebo zda máte utéct okénkem na záchodě. A když jsme u toho, tak vám samozřejmě taky přibližně týden po setkání zavolám a budu se vás ptát, jestli náhodou zrovna nepotřebujete s něčím poradit, nebo jestli nepotřebujete pojistit proti nukleární zimě, nebo tak něco.

Jakkoliv je každý jeden kout finančního světa spletitý a komplexní jako knižní předloha Hry o trůny, celek je vlastně celkem smysluplně fungující soukolí, kterému lze rozumět. Vyznat se v základních poučkách a principech a třeba některé z nich i začít aplikovat může opravdu každý. Nejedná se o žádnou raketovou vědu.  

Atmosféru na kurzu předjímat nemůžu, protože vše záleží na skupině, která se sejde, ale většinou se z toho vyklube velmi otevřené, živé a přátelské setkání a z flipchartové střelby, se stane hodnotná diskuse se sdílením příběhů a zkušeností. A tak to má být.

V každém případě se na vás těším!

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?