9u50q866apqyeys-dsc00628.jpg

Maya Kačerová

Na Naučmese od 27. 8. 2017, vedl/a kurzy pro 7 účastníků.Navštívil/a 4 kurzy.

Jsem Maya, vystudovaná flétnistka, též lektorka hry na klavír. Ráda zpívám, improvizuji a vymýšlím různé způsoby, jak co zahrát.

Začínala jsem učit v lidovce, ale postupem času jsem si uvědomila, že mě víc baví učit hlavně pro radost muzikantů bez nutnosti splnit určité požadavky za danou dobu. Naučila jsem se trpělivosti a sdílet radost žáka zahrát něco úplně jednoduchého, a přitom krásného. Neboť sama lidové písně miluji :)

Flétna pro mě představuje způsob sebevyjádření, a skvělý terapeutický prostředek a líbí se mi, že se na ní můžu stále rozvíjet.

V létě roku 2013 jsem se zúčastnila mezinárodních flétnových kurzů v Lucembursku. Letos jsem se vrátila z Nového Zélandu, kde jsem hrála sólově na ulici. S akordeonistkou Žanetou Vítovou jsme tvořily uskupení Duo Colors. Dvakrát jsem flétnou zpestřovala harmonikářské kurzy Jindry Kelíška, a nedávno jsem nahrála svoji flétnu do písně I Belong To Mother Earth

Miluji tanec, smích, tvoření rukama a ráda poznám další nadšence, kterým budu moci něco předat :)

Maya

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?