20141118-001607-leon-600x750.jpg

Martin Leon

Na Naučmese od 18. 11. 2014. Navštívil/a 5 kurzů.

Jmenuji se Martin, je mi 36 let, mám tři krásné děti - patnáctiletého syna Dominika, sedmiletá dvojčátka Adélku a Natálku ( když něco dělám tak pořádně ) a nádhernou ženu Veroniku. Pracuji jako certifikovaný soukromý kouč a poradce ALEŠE KALINY.

http://ales-kalina.cz/koucove/leon-martin/?jmeno-kouce=Leon%20Martin

Baví mě osobní rozvoj. Rád pomáhám druhým lidem. Můj veliký koníček je RAW kuchyně - (NE)vaření - tvoření.

Má cesta až sem začala tím, že jsem stále řešil své nezdravé stravovací návyky, které se mi nedařilo změnit.
Jednoho dne jsem si do svého života přitáhl video, které jsem s otevřenou pusou dokoukal a uvědomil si, že tudy vede cesta. Nastala má přeměna z všežravce, přejídavce s nadváhou, který byl neustále nervózní a nesoustředěný na vegetariána, vegana a nyní hrdého vitariána.

Během jednoho roku jsem zhubl z 110kg na 80kg a cítím se o 20let mladší úplně všude. Můj život se na vždy změnil. Prodal jsem zajetou firmu, která mi byť vydělávala zajímavé peníze, ale každé ráno jsem se nemohl odlepit z postele, neboť mě práce neuspokojovala a já stále nevěděl co se to se mnou děje. Měl jsem vše co jsem si mohl přát, ale nebyl jsem šťastný. Důvod jsem neznal a stále se trápil, dělajíc něco co mi nedávalo smysl do budoucnosti.

Změna stravování a shozené kilogramy mi natolik vyčistili tělo a mysl, že mi to jednoho dne došlo a já zjistil příčinu mého trápeni. V dětství mi byl potlačen můj přirozený talent a zdravé sebevědomí a já vlastně nevěděl co je mé poslání proč tady vlastně na zemi jsem a kam vede má cesta. Objevil jsem svůj talent pomáhat druhým lidem, sdílet s nimi co umím nejlépe, co je pro všechny prospěšné. Cítím se šťastně, když mohu druhým pomoci najít svou životní cestu.

Rád Vás naučím, mimo jiné, jak se přirozeně zdravě stravovat, dle vašich aktuálních potřeb.

s láskou Váš Martin

Martin

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.