4rqshyy51yn-19718529-10210242416120920-867531984-o.jpg

Lenka Chuchutová

Na Naučmese od 2. 6. 2018, vedl/a kurzy pro 4 účastníky. Navštívil/a 3 kurzy.

Jsem fyzioterapeutka, lektorka Školy pánevního dna, kněžka, tanečnice, muzikantka, výtvarnice, tantrička a mnoho dalšího. Svůj hlavní obor fyzioterapii jsem vystudovala na FTVS UK. Již při studiu jsem se začala zabývat problematikou pánevního dna a tento zájem později přerostl v pracovní vášeň. Moje specializace je fyzioterapie v uro-gynekologii, ale také se zabývám psychosomatikou, komplexním přístupem ke zdraví a tím, jak propojit různé oblasti v kterých se pohybuji. Působím v klasickém zdravotnickém ambulantním zařízení i v alternativněji zaměřeném centru. Pořádám kurzy cvičení pánevního dna a tance, přednáším pro laickou i odbornou lékařskou veřejnost. Spolupracuji s odporníky západní i čínské medicíny, psychology, léčiteli i bylinkářkami.

Ve své praxi mimo jiné pracuji se ženami, které nemůžou otěhotnět, mají obtíže s inkontinencí nebo s různými bolesti pánve a zad. Sále více se zabývám tím, jak ženám pomoci žít život bez bolestí, v harmonii sama se sebou a s plnohodnotnými intimními prožitky. V této oblasti také např. spoluvytvářím projekt online cvičení pro ženy s bolestivou menstruací, nebo se v rámci mezinárodního grantu podílím na komplexní péči o ženy s endometriózou.

Mým hlavní osobním zájmem ale je, jak žít v každém momentu naplněný a zářivý život.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?