8fs5t1ilbhi-profilovka-oriznuta.jpg

Lenka Černá

Na Naučmese od 18. 7. 2017, vedl/a kurzy pro 10 účastníků. Navštívil/a 2 kurzy.

Jsem blíženec a Oheň. Miluji tanec a svobodu, ale také smysluplnou práci, systém, zajímavé vychytávky jak v podnikání, tak v běžném životě. Postupně jsem zjistila, že vidím vylepšení a zefektivnění u projektů, které jejich tvůrci měsíce či roky vůbec nepostřehli. Lidé z mého okolí se postupně začali chodit ptát na rady a zefektivnění jejich projektů, až se to překlopilo do hlavní náplně toho, co dělám. 
Vidím souvislosti v projektech, zjednodušení procesů a také jejich vzájemné smysluplné propojení a to lidem předávám jak formou workshopů, kde zpracováváme i konkrétní otázky a příklady účastníků, tak potom i na individuálních konzultací, kde u daných projektů už můžeme jít přímo do hloubky. Mým posláním je pomoci lidem začít zářit.
Vycházím ze zkušeností, které jsem získala jak při studiu na VŠ, tak i v práci a na projektech během té doby. Pohybovala jsem se v oblasti financí, komunikace, obchodu, organizování seminářů, rozjezdu start-upů, vedení menších týmů a nastavování systémů a procesů u jednotlivců či v menších firmách v posledních 10-ti letech. Jsem spolumajitelka vzdělávací firmy JáNěkdo.CZ (www.janekdo.cz) a baví mě propojování lidí a vytváření dlouhodobých vztahů. 

Lenka

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.