Sliby, závazky, svazky

94rdkzfra28-8cm7ny2k228-pre-img-7695-copy-1.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Pro koho

Pro všechny, kteří se domnívají, že musí splnit všechno, co slíbili, protože je to nejkrásnější vlastnost. Dozvíte se, komu a jak slibovat, abyste si tím nevytvořili vnitřní problém. Pochopíte kde hledat vnitřní motiv slibů.

O čem to bude

Všichni jsme ze života zvyklí někomu něco slibovat, ale uvědomujeme si eventuelně i omezující závazek, který tím činíme? Nejen, že zavazujeme sebe, ale i slíbíme druhým a neuvědomujeme si ve chvíli, kdy tak činíme, nám to může přinést eventuelní problémy v době plnění. Slibujeme někdy rychleji než si dokážeme představit svoji spoutanost. Pak se snažíme za každou cenu dostát svému slibu i za osobní oběť. Avšak bylo by dobré si uvědomit, že jsme zodpovědni nejvíce sami za sebe a nikoliv za druhé. A můžeme své rozhodnutí změnit. Většina z nás se za nesplnění trestá, zvláště ti zodpovědní. Ale neuvědomujeme si, že si tím pomalu, ale jistě vytváříme zdravotní problémy.

Položme si otázku vnitřního motivu slibu. Kdybychom očima viděli energie (většinou je můžeme jen cítit a ještě ne všichni), viděli bychom, jak jsme v nich zamotáni jako pevně utažené klubíčko nebo spoutaný člověk, který nemůže ze svých pout vylézt. Ani si neuvědomuje, že si to celé děláme sámi. Pokud se dostáváme do úzkých, osočujeme okolí, že nám ubližuje. Jak z toho ven a jak předejít těmto svazujícím energiím si řekneme na semináři. Často automaticky používáme jen vzorec z výchovy.

S kým?

Workshopem Vás provede zkušená terapeutka Jana Sedlmajerová praktikující více než 20 let. Jak tyto semináře změnily život ostatním, se můžete dozvědět zde

Počet míst je omezen na max. 15 lidí

 

A od 14 hodin. můžete přijít i na Den otevřených dveří v Galerii, kde se seminář následně pořádá.

Doprovodné fotky

  • 99jbxxy2nk1-img-2181.jpg
  • 5flmm5gep2z-koncova.jpg
  • 65zbc3u8fpc-jana-ws-facebook-6.jpg
  • 75h6kr8txij-jana-ws-facebook-8.jpg
  • 6jmhqn71s1d-jana-ws-facebook-19.jpg
  • 814dpygwnse-jana-ws-facebook-22.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.