5997220-ladi_vrcholovka.jpg

Laďka Martincová

Na Naučmese od 26. 1. 2016, vedl/a kurzy pro 3 účastníky. Navštívil/a 2 kurzy.

Jsem žena mnoha tváří, která již nechtěla být jednou z mnoha zaměstnanců v mezinárodním kolosu. Změnila jsem díky mým dětem své priority. Proto jsem se po ukončení mateřské dovolené rozhodla začít realizovat svůj vlastní projekt - www.kreslenepohledy.cz :-). A možná proto se na spoustu věcí dívám jinýma očima. Nebo spíš stejnýma očima jinak ;-).

Věřím, že všechno má svůj správný čas a že všechno má svůj důvod (jen ne vždy ho umíme v knize života správně "přečíst"). A protože náhody neexistují, věřím, že má cesta je správná...

--------

Mám tři děti a všechny učím tomu, že když je něco zajímá, mají se ptát, jít si za odpovědí (občas, třeba v metru, se to ne vždy úplně hodí, ale s tím se musí počítat :-D ). Učím je myslet pozitivně, věřit si, přát si a jít si za svým snem, aniž by strácely čas přemýšlením co by kdyby apod. Snažím se jim jít příkladem, protože to je nejúčinější učení. Zkrátka chci, aby rovnou vyrostly v ty, kterými se snaží být spousta současných dospěláků, pracujících na svém osobním rozvoji. Ano, možná tušíte, že i já jsem jedna z nich ;-)

 

A jaká jinak jsem?

- mám ráda výzvy. Možná proto lezu, přestože mám strach z výšek :-D

- jsem...se vší skromností...dokonalý organizátor a plánovač (MD se 3 dětmi, s 13ti kroužky týdně a podnikáním k tomu je nejlepší škola! :-D )

- jsem požitkář - miluji dobré jídlo a víno

- mám ráda skvělé lidi kolem sebe, usměvavé tváře, smysl pro humor, vzduch po dešti, stav po sportu, kdy padnete vyčerpáním i štěstím z pocitu, jak je Vám krásně

- ráda tvořím sama i s dětmi. Je skvělý pocit být pro děti vzorem, předávat jim to co umím a sledovat, s jakou důležitostí to ony pak zkoušejí realizovat :-)

- a nakonec to nejdůležitější - miluji být sama sebou. Ale rovnou se přiznám, že to trvalo pěkně dlouho, než jsem přestala být tou, jakou by mě asi chtěli mít ostatní. A za toto děkuji :-)

Laďka

Již uskutečněné kurzy:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.