Zimní ochutnávka Emotion freedom technique

5aexxsztnz4-helen1b.jpg

Helena Krátká

Kdysi jsem byla nesebevědomá, zamindrákovaná a plná emocí- vzteku, strachů, bezmoci a nejistoty. Pak jsem potkala EFT (Emotion freedom technique). A to mi změnilo život! Dnes EFT učím. Tenkrát jsem řešila obrovské Více o lektorovi »

1sauam4uzc3-a1047ecb-a2cf-4f07-9d49-893e5bde6338.jpeg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivníSledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Na úvod workshopu si v krátkosti vysvětlíme jak nás ovlivňují emoce a proč je dobré se naučit s nimi pracovat. A také které jsou dobré a kterých -a kdy- se raději zbavit. A nebude jen suchá teorie.

Budeme především ťukat, možná bude někdo plakat (a pak přijde obrovská úleva) a většinou se i zasmějeme.

Už během tohoto workshopu se s lehkostí zbavíš strachů, obav, úzkostí, smutků, lítost, vztek, pocitu beznaděje nebo bezradnosti a dokonce i nejistoty.  /Samo, že je toho víc, ale Ty už si dosadíš svůj problém/. Depresi fakt neodstraníme, to je na osobní sezení, ale rozdíl budeš cítit.

Jako třešničku na dortu prozradím, co dělat, aby Ti ťukání (EFT) fungovalo na všechno.

Jsem rozvedená máma 5 dětí a podnikatelka a vím, jak těžký někdy život může být. Emotion Freedom Technique mi hodně pomohlo. Bez něj bych to nezvládla. A proto pomáhám ostatním, aby i oni poznali a mohli využívat sílu EFT nejen pro větší lehkost v životě.

Nejvíc nás v životě omezuje to, čemu o sobě věříme. A i na to se dá EFT použít. Takže kdo si myslí , že je k ničemu nebo že ho někdo nikdo nemá rád, může přijít a zbavit se toho. Můžeme použít EFT jen na emoce, nebo si společně zadáme téma a ťukáme dané téma. Nechám na účastnících kurzu jak se rozhodnou.. 

O tom, jaký život žijeme rozhoduje to, jak se cítíme. Na workshopu poznáte rozdíl na vlastní kůži.. 

A potom se EFT můžeš přijít naučit.

 

Vidět mě můžeš i tady.

 

 

Doprovodné fotky

  • 887tv7eya8r-35051dfe-324d-406c-9449-9824ca9b84ab.jpeg
  • 6ygr5j5jcmj-35051dfe-324d-406c-9449-9824ca9b84ab.jpeg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?