5aexxsztnz4-helen1b.jpg

Helena Krátká

Na Naučmese od 30. 6. 2016, vedl/a kurzy pro 1 účastníka. Navštívil/a 1 kurz.

Kdysi jsem byla nesebevědomá, zamindrákovaná a plná emocí- vzteku, strachů, bezmoci a nejistoty. Pak jsem potkala EFT (Emotion freedom technique). A to mi změnilo život! Dnes EFT učím.

Tenkrát jsem řešila obrovské manželovi dluhy, rozhodla se, že se rozvedu a odejdu od manžela i s 5 dětmi a díky EFT jsem to zvládla víceméně v pohodě. 

Dnes se věnuji i jiným technikám- Neurolingvistickému programování, hypnoze, vizualizacím, síle slov a myšlenek atd. Ale s EFT jsem začínala a především díky této nádherné technice je dnes všechno jinak. Měla jsem s ní tak úžasné výsledky, že jsem se jí začala věnovat i profesionálně. Víc než 20 let (12 let s EFT) pomáhám ženám cítit se líp a mám pocit, že jsem odhalila tajemství šťastné ženy. 

Mou vizí, koníčkem i posláním je svět plný šťastných žen a tak jej mám zatím aspoň na Facebooku. Přidej se!

Miluji lidi a tak jim pomáhám změnit život a vyřešit co je trápí. Věnuji se především ženám, protože my ženy sami na sobě nevidíme, jak jsme úžasné a v čem jsme dobré. Zaměřujeme se na to, co neumíme a zveličujeme to. A to, co umíme, naopak zlehčujeme a bagatelizujeme! A nevážíme si sami sebe.

 A tak prostě ženy podporuju a pomáhám jim podívat se na sebe jinýma očima. Aby se cítily a vnímaly jinak a s láskou a lehkostí na sobě pracovaly a užívaly si to. Vím z vlastní zkušenosti jak úlevné je přijmout to, jaká jsem, odpustit tam, kde je potřeba a být tou nejlepší verzí sebe sama, která je možná. Díky všem výcvikům a technikám, které umím, to děláme tak, aby to ženy bavilo. Výsledky jsou viditelné a okamžité.

Už pár let na tom makám jak na osobních setkáních, tak na kurzech a workshopech. Více o mně se dozvíte třeba tady nebo osobně. Těším se na vás, přijďte na některý workshop nebo terapii.

 

Aktuálně se s nadšením věnuji novému projektu, zaměřenému na prosperitu, peníze a plnění snů. Něco o něm najdete na FB Vytváření hojnosti. Pokud řešíte peníze, mrkněte na něj (a přidejte se k nám do skupiny).

Helena

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?