Zastavme se spolu …

9909170-vera_m.jpg

Věra Nikitinová

"Co je za den?" zeptal se medvídek Pú.  "Je DNESKA", odpovědělo prasátko.  "Můj oblíbený den", řekl Pú.  A tak to mám já :-) Užívám si naplno přítomného okamžiku a vždy si říkám, že pokud se mi něco líbí, jsem já, kdo se Více o lektorovi »

4469200-fullsizerender.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

… a vystupme ze zajetých kolejí, z našeho rozjetého vlaku každodenních povinností, mnoha životních rolí a pojďme se věnovat chvíli jen sami sobě.

Víte, že jen z 10 % je naše vnímání světa (pozitivní, či negativní) dáno vnějšími okolnostmi a tím, co se nám děje a celých 90 % se odvíjí od našeho přístupu?

Tak pojďme s ním společně něco udělat. Dovolíme si dopřát čas, kdy se budeme věnovat sami sobě, svým hodnotám, energii a silným stránkám. A zjistíme, zda se toto vše ztotožňuje s tím, co v životě děláte dnes a každý den, ať v práci, partnerském životě, v oblasti zájmů, nebo vašich snů a cílů.

A co je nejdůležitější, řekneme si, co dělat pro to, abyste každý den mohli vstát a žít svůj život. Ne ho jen bojovat. Ukážu vám, na čem konkrétně pracovat a co vás samotné nakopne něco začít měnit. Protože samo nic nepřijde, tak na co čekat :) 

Tento kurz je pro tebe, pokud:

  • máš pocit, že už Ti dny splývají a potřebuješ uniknout ze spárů stereotypu,
  • se netěšíš na nový den a už vůbec ne na pondělí,
  • máš své sny a jen si se zatím nedostal k tomu s nimi něco dělat,
  • chceš udělat nějakou změnu ve svém životě a potřebuješ popostrčit.

A z kurzu si odneseš:

  • jaké máš své hodnoty, nadšení a silné stránky,
  • jak si lépe organizovat svůj čas,
  • jak si více vážit sám sebe,
  • jak si užívat každého dne. 

Kurz je vždy laděný na vaší vlnu a protože je o vás, je plný aktivit jako Investuj do svých hodnot, Jaké mám žrouty času, Nejsem stroj, jsem člověk nebo Vesmírná objednávka

Po jeho skončení můžeme zajít na pivo, či víno a povídat si o všem možném a nemožném. Vždy je to fajn zakončení večera. Rovněž taky čekejte můj e-mail nejen po kurzu s elektronickými tipy a odkazy, ale především ještě cca měsíc po kurzu s překvapením :)

Tento kurz vychází z mých zkušeností a seberozvoje a vše, co si projdeme, bylo pro mě důležité při rozhodnutí opustit vlnu korporátu a jistého stabilního zaměstnání v HR a vrhnout se do vlastních rozbouřených vln.

Zasejte skutek a sklidíte návyk, zasejte návyk a sklidíte povahu, zasejte povahu a sklidíte osud. - W. M. Thackeray

Doprovodné fotky

  • 6640900-p_20161114_100006_1.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?