Základy účetnictví a daní pro podnikatele

82aykgvhk1y-kri-5735-e.jpg

Šárka Pelikánová

Před 7 lety jsem založila naši rodinnou účetní a daňovou kancelář CEG. Mám v týmu 18 úžasných profesionálů, kteří odvádějí skvělou práci pro více než 200 klientů. Ty máme z řad velkých, ale i malých firem, případně OSVČ, Více o lektorovi »

9fd12ae1fjd-kri-90680-e.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Seminářem Základy účetnictví a daní Vás provede Šárka Pelikánová, majitelka účetní a daňové kanceláře Connect Economic Group. Seznámí Vás s tím nejdůležitějším, čemu potřebuje každý živnostník nebo majitel firmy rozumět. A možná i zjistíte, že to všechno dává smysl a není to vůbec tak složité, jak se na první pohled může zdát.

Se Šárkou si projdete 6.fází podnikání, které se odrážejí výrazně i na účetnictví a daních. Zjistíte odpovědi na své otázky a dopředu si zodpovíte ty, které teprve přijdou. Např.

  • Je pro Vás vhodné podnikat jako OSVČ nebo jako s.r.o.?
  • Jaké jsou v tom rozdíly?
  • Co to je DPH a týká se mě?
  • Co si musím hlídat a co dělat pro to, aby byl na Vás finanční úřad krátký?

Kromě základních informací o povinnostech, kde se přihlásit při začátcích podnikání, se dozvíte, jak je to s daňovým přiznáním a kolik vlastně budete platit na daních. Pochopíte, zda si zvládnete vést účetnictví sami nebo již potřebujete pomoc odborníka. A jak případně s takovým odborníkem komunikovat a co po něm chtít. A co určitě nevynecháme, je otázka, jak si můžete vyplácet peníze ze svého podnikání.

Školení bude vedeno srozumitelně, jednoduše a snad i zábavně :)

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?