82aykgvhk1y-kri-5735-e.jpg

Šárka Pelikánová

Na Naučmese od 17. 10. 2019, vedl/a kurzy pro 1 účastníka.

Před 7 lety jsem založila naši rodinnou účetní a daňovou kancelář CEG. Mám v týmu 18 úžasných profesionálů, kteří odvádějí skvělou práci pro více než 200 klientů. Ty máme z řad velkých, ale i malých firem, případně OSVČ, a dokonce jsme v ČR jedni z nejlepších na neziskovky.
Od klientů jsem neustále poslouchala ty stejné dotazy- je lepší být OSVČ nebo s.r.o.? Jak si vyplácet peníze z podnikání? Mám se stát plátcem DPH? A kolik budu platit na daních? A proto jsem začala toto téma školit a také o něm psát v médiích. Protože informovanost podnikatelů v odvětví daně a účetnictví je opravdu mizivá.
Pokud chce člověk své podnikání vézt poctivě a v bez obav z finančního úřadu, stačí si osvojit alespoň základy. A těmi Vás moc ráda provedu :) Více než 300 podnikatelů, nebo těch, co byli na začátku, jsem vším provedla a všichni vše pochopili. Věřím, že i Vy si zasloužíte svému podnikání rozumět :)

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?